"ETNOKULTŪRA. PAŽINIMAS. SVEIKATA"

Savarankiško gyvenimo namų klientai dalyvauja bendradarbiavimo projekte „ETNOKULTŪRA. PAŽINIMAS. SVEIKATA"

Labdaros ir paramos fondas "Laisvės vartai" bendradarbiaudamas su Savarankiško gyvenimo namų personalu ir klientais 2015 m. spalio - gruodžio mėn. vykdo projektą " Etnokultūra. Pažinimas. Sveikata". Projektą dalinai remia Šiaulių miesto savivaldybės NVO rėmimo programa.

Projekto tikslas - didinti Savarankiško gyvenimo namų gyventojų bendruomeniškumą, skatinti projekto dalyvius gyventi aktyviau, įdomiau, pažinti etnokultūrinę aplinką.

Projektas vykdomas organizuojant etnokultūrines edukacines programas naujų įgūdžių įgijimui,

skatinant žmonių bendravimą per įsitraukimą į įvairias edukacines veiklas.

Projekto metu dalyviai dalyvaus edukacinėje programoje „Senieji amatai“, gamins įvairius rankdarbius, prisimins Kalėdų tradicijas ir papročius, visi kartu gamins šventinius patiekalus. Sužinoti naujų dalykų ir prisiminti turėtus įgūdžius bei perduoti savo patirtį kitiems, projekto dalyviams padės etnokultūros specialistė ir Fondo savanoriai.

Vykdydami bendras veiklas ir dalyvaudami edukacinėse veiklose, kurdami kartu ir bendraudami tiek Savarankiško gyvenimo namų gyventojai, tiek ir Fondo savanoriai jaučiasi bendruomenės dalimi, gali išreikšti save, o taip pat ir geriau pažinti vieni kitus.

image