Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos minėjimas Savarankiško gyvenimo namuose

Visą savaitę Savarankiško gyvenimo namuose vyko jaukūs renginukai skirti paminėti Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną.
Norėdami pradžiuginti mums brangius žmones, dovanojant šilumą jų širdims, atidarėme skrybėlaičių parodą ,,Auksinė gija".
Savaitei įpusėjus šventė nusikėlė ir į Globos namų kiemą, kuriame senjorai su socialine darbuotoja Rita iš gėlių, daržovių ir kitų rudens gerybių sudėjo geltoną saulės kompoziciją.
Kūrybinėse dirbtuvėse ,,Žydi sodai" su gėlėmis dekoravome plaukų aksesuarus, galvos juosteles, lankelius ir kt., vėliau aksesuarais pasipuošė Globos namų bendruomenės moterys.
Kulinarinės dirbtuvės ,,Keptas sūris iš močiūtės skrynios" prieskoniavome ir kepėme varškės sūrį, kuriuo vaišinomės gerdami popiečio arbatą.
Baigiantis savaitei namus nušvietė didinga saulėgrąža!

Geltonoji popietė Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose

Spalio 1-ąją Šiaulių miesto savivaldybės globos namai nusidažė geltonai, socialinės darbuotojos Žydrūnės organizuotoje ypatingoje šventėje – Geltonojoje popietėje, minėjome Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną.
Geltonomis palaidinukėmis, megztiniais, skarelėmis, kaspinais ir kitais aksesuarais išsipuošę šventės dalyviai, vieningai susėdę prie ilgo bendro stalo džiaugėsi švente, o geltona spalva įnešė daug šviesos, šypsenų, tyriausių jausmų ir gerų emocijų.
Geltonos popietės svečiai mėgavosi ne tik vieni kitų kompanija, gera nuotaika ir geltonomis vaišėmis, bet ir muzikine programa ir sveikinimais. Šilti linkėjimai mus pasiekė per televizoriaus ekraną iš dienos centro Goda, sveikinimą mums siuntė „Spalvų muzikos“ orkestro nariai ir jų vadovės Ilona ir Natalija.
Dar vienas, energingas ir žavus šokio sveikinimas mus pasiekė iš Extreme šokių mokyklos – senjorus sveikino talentingasis vadovas Darius Marcinkus ir jo auklėtiniai.
Geltonosios popietės kulminacija tapo menininkės Lauros Baltijutės dovana – šaržai senjorams, kurie bus puikus prisiminimas kiekvienam šventės dalyviui.
Akivaizdu, kad pirmasis blynas tikrai neprisvilo, o tikslas, kad Geltonoji popietė taptų tradiciniu Tarptautinės senjorų dienos renginiu, panašu, tiesiog privalo būti įgyvendintas.

Namai kvepia obuolių pyragu ir bandelėmis

Brido ir nubrido vasara, bet vis dar šiltus saulėtus spinduliukus pažerdama, mėgaudamiesi jais mes renkamės sportines veiklas Globos namų kieme. Sportas - sveikata, o gera sveikata – ilgesnis gyvenimo kelias, mat sportas stiprina imunitetą, gerina širdies, plaučių veiklą, o tik tos kelios minutės sportinės veiklos pagerina kiekvieno iš mūsų nuotaiką.
O koks ruduo be obuolių pyrago, kepėme karališką Savarankiško gyvenimo namų senjorų obuolių pyragą, kuris buvo labai purus, trisluoksnis, o skonis - galima ne tik pirštus apsilaižyti, bet ir liežuvį praryti!
Praėjusią savaitę skyrėme popietę kryžiažodžiui „Pasitikrink žinias apie Lietuvą“, visi sprendę kryžiažodį buvo apdovanoti puikiu rašikliu. Kryžiažodžių sprendimo popietės patinka senjorams, jų sprendimai padeda sukoncentruoti dėmesį, praturtina žodyną ir skatina aktyviai bendradarbiauti vieniems su kitais.
Konditerinėse dirbtuvėse „Šiltos babutės bandutės“ kepėme bandeles, kurios buvo nuglostytos moterų rankelėmis, minkant tešlą ir skanaujamos gurkšnojant skanią popiečio arbatą.