Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kūrybiškas ir jaukus švenčių laukimas

Ne paslaptis, jog didžiosios žiemos šventės kasmet daugumai žmonių yra vienos laukiamiausių. Artėjant Kūčioms, Šv. Kalėdoms bei Naujiesiems metams norisi, jog jų laukimas būtų kuo prasmingesnis, šiltesnis, sukurtų daugiau teigiamų emocijų ir gerumo, todėl dienos centras Goda joms ruoštis pradėjo dar lapkričio mėnesį.

Lankytojų grupės nuolat ieškojo naujų idėjų, kaip šventiškai papuošti dienos centro aplinką. Daugelį papuošimų lankytojai gamino savo rankomis, o jiems sukurti buvo naudojamos įvairiausios priemonės, įskaitant ir antrines žaliavas, kurių panaudojimas yra draugiškas gamtai. Kalėdinių papuošimų gaminimas ne tik išlaisvino kūrybiškumą, bet ir sukūrė vienybės ir šiltumo jausmą, o bendro tikslo siekimas dar labiau suartino dienos centro bendruomenę. Savo gamintomis dekoracijomis lankytojai puošė eglutes, palanges, koridorius ir visus kitus dienos centro kampelius.

Advento laikotarpiu kiekviena grupė susigalvojo ir originalių tradicijų, vieni sutartomis dienomis rinkosi prie bendro stalo gerti arbatos bei skanauti savo gamybos saldumynų, kiti - kūrė advento kalendorius su užduotimis, kurias su dideliu džiaugsmu vykdė iki pat Kalėdų. Priartėjus pačioms Šv. Kalėdoms, dienos centre apsilankė tikrų tikriausias Kalėdų senelis, lankytojai keitėsi dovanomis, gamino dovanėles tėveliams, siuntė kalėdinius palinkėjimus bei kartu dainavo kalėdines dainas.

Dienos centro Goda lankytojai labai laukia Naujųjų metų bei to, ką naujo jie atneš.

                            

Muzika – raktas į širdį

Muzikavimo malonumas Dienos centro Goda lankytojams yra savas ir gerai pažįstamas, Muzikos studijoje vyksta individualūs ir grupiniai užsiėmimai, kuriuose socialinių paslaugų gavėjai džiaugiasi galėdami klausytis, groti, dainuoti ir bendrauti.

Dienos centre veikia Spalvų muzikos orkestras, choras, ansamblis, dainuoja solistai.

Dakinamės akimirkomis iš užsiėmimų:

Spalvų orkestras repetuoja G. Caccini klasikos kūrinį „Ave Maria”

 

Igorio atliekamas kūrinys „Rock“

Mariaus atliekama daina „Vilkas ir septyni ožiukai"

Justo atliekama daina „Kažkas”

Kazimiero ir Ivetos atliekama ištrauka iš kūrinio „Forelė“

Žydrūno atliekama daina „Jurga Jurgita“

Faustos atliekama „Mocarto Lopšinė”

Ievos atliekama daina „Tu prisėdai šalia"

Virtualios parodos dienos centre Goda

Dienos centro Goda Facebook erdvėje eksponuojamos virtualios dailės studijos menininkų parodos, kur autoriai pristato savo darbus, kūrybinius projektus bei dalinasi asmeniniais reagavimo į aplink vykstančius procesus vaizdiniais ir mintimis.

Kviečiame pasižvalgyti po mūsų virtualias parodas:

Arūnos paroda "Mėgstamiausia spalva" 

Justo paroda "Mano gyvenimo ratai" 

Gretos paroda "25 metai orkestrui, 25 metai man" 

Vitalijaus paroda "Spalvos" 

Editos fotografijų paroda "Kojos - batai" 

Laimono piešinių ciklas "Nulenkimai"

Šypsenų ir gerų darbų kupina rudens pradžia

Rudens sezoną dienos centras Goda pasitiko džiaugsmingais sveikinimais, gėlėmis ir šypsenomis. Saulėtą rugsėjį dienos centre atšventėme mokslo metų pradžią, Tarptautinę senjorų bei Socialinių darbuotojų dienas. Jų metu siuntėme šilčiausius linkėjimus visiems senyvo amžiaus žmonėms bei socialiniams darbuotojams, kurie kasdien iš visos širdies dirba norėdami suteikti kuo gražesnę kasdienybę vyresniems, ar negalią turintiems žmonėms. Pirmąjį rudens mėnesį baigėme paminėdami jau net 25-ąjį „Spalvų muzikos“ orkestro gimtadienį. Šiame orkestre 22 gabūs jaunuoliai su negalia groja naudodami spalvų metodiką, perimtą iš Olandijos. Tarp jų – ir Šiaulių miesto savivaldybės globos namų dienos centro Goda lankytojai.
Spalį pradėjome su naudingais ir gražiais darbais, spalio 2 dieną dienos centre Goda vyko Pasaulinės gyvūnų dienos minėjimas. Kasmet per Pasaulinę gyvūnų dieną visuomenė yra skatinama susimąstyti, kokią svarbą mūsų gyvenimuose turi gyvūnai, atkreipti dėmesį į gyvūnų apsaugą bei elgesį su jais. Tad renginio metu dienos centro bendruomenė ne tik dalinosi informacija apie gyvūnus bei juos gyvai apžiūrinėjo, bet ir aukojo benamiams gyvūnėliams. Suaukoti pinigėliai ir maistas jau spalio 8 dieną pasiekė mažuosius Šiaulių gyvūnų globos namų gyventojus.
Spalį nepamiršome ir mylimos gamtos, surengėme aplinkos tvarkymo akciją „Darom“. Akcijos dalyviai - dienos centro lankytojai, noriai prisidėjo prie aplinkos gražinimo darbų – grėbėme nukritusius medžių lapus, tvarkėme gėlynus, šlavėme kiemo grindinį.
Džiaugiamės, kad dienos centro Goda bendruomenė prisideda ne tik prie pačio dienos centro aplinkos puoselėjimo, bet ir pagalvoja apie kitus žmones ir gyvūnėlius.
Ruduo dar net nesibaigia, tad dienos centre Goda planuojame tolimesnes veiklas

Dienos centro Goda sportininkai varžėsi boulingo turnyre

Rugpjūčio 19 dieną asociacija „Olimpikas“ organizavo žmonių su negalia boulingo turnyrą, į Šiaulių Apollo boulingo klubą atvyko net 8 komandos iš Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos Dienos užimtumo centro, VšĮ Dienos centro sutrikusio intelekto asmenims, Kelmės specialiosios mokyklos Dienos socialinės globos centro, Šiaulių miesto savivaldybės Socialinių paslaugų centro ir Šiaulių miesto savivaldybės globos namų dienos centro Goda.
Turnyre varžėsi per 40 sportininkų, kuriems teko sužaisti po tris partijas, po kurių susumavus trijuose etapuose pasiektus aukščiausius rezultatus paaiškėjo turnyro nugalėtojai bei prizininkai.

Turnyro čempionais tapo Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos Dienos užimtumo centro sportininkai, antroje vietoje liko dienos centro Goda pirmoji komanda, trečiąją vietą iškovojo Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centro antroji komanda.

Daugiausiai taškų surinko ir geriausio žaidėjo prizą pelnė Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos Dienos užimtumo centro žaidėjas Dovydas.

Visi boulingo turnyro dalyviai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais bei prizais.

Dėkojame savo bičiuliams už smagiai praleistą laiką!