Kokybės sertifikatai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Dienos centro kiemą nuspalvino ypatinga Mėlynoji popietė

Šiandien dienos centro Goda kiemas pamėlynavo!!!!

Globos namų bendruomenės nariai pasipuošę mėlynais drabužiais ir aksesuarais atkreipė visų praeivių dėmesį. 

Mėlyna - dangaus ir jūros spalva, ji dažnai susijusi su gyliu ir stabilumu, simbolizuoja pasitikėjimą, ištikimybę, išmintį, tikėjimą,

Mėlynoji popietė subūrė visą bendruomenę ne tik į muzikinius pasirodymus, bet ir kūrybines bendruomenines veiklas, kuriose savo talentus turėjo galimybę atskleisti visi dienos centro lankytojai.

 

Kviečiame į spalvų muzikos koncertą

Gegužės 7 d. 14 val. Šiaulių kultūros centre vyks nacionalinio „Spalvų muzikos“ orkestro ir draugų koncertas! 

Koncertą organizuoja Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“, siekdama įprasminti orkestro veiklos 25-metį. 

Nepraleiskite! 

Daugiau informacijos: https://www.siauliukc.lt/news/2808/64/Nacionalinio-Spalvu-muzikos-orkestro-ir-draugu-koncertas/

 

Dienos centro viešnia - Socialinės apsaugos ir darbo ministrė

Šiaulių mieste žengtas naujas žingsnis kuriant kokybišką aplinką žmonėms su negalia, įtraukiant juos į bendruomenės gyvenimą.

Šiauliuose atidaryti nauji grupinio gyvenimo namai, atidarymo šventės svečius pasitiko Šiaulių globos namų dienos centro Goda spalvų orkestras.

Džiaugiamės, kad viešnagės Šiauliuose metu, Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė, drauge su viceministru Martynu Šiurkumi ir Šiaulių savivaldybės Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Ramute Pilypiene aplankė dienos centrą Goda.

Garbingi svečiai susipažino su centro bendruomenės nariais, domėjosi užimtumo technikomis kurias specialistai naudoja dirbdami su socialinių paslaugų gavėjais.

Centro lankytojai noriai dalinosi kasdieninio gyvenimo subtilybėmis, viešniai dovanojo gardžius sausainius ir keramikos darbelius ❤️

Spalvų muzikos orkestro muzikantai ilgai ruošėsi ir svečiams dovanojo muzikinį pasirodymą pakviesdami kartu groti ministrę ir viceministrą 

Šiaulių miesto savivaldybės globos namų bendruomenė tikisi, kad kito vizito Šiaulių mieste metu, ministrei pavyks aplankyti ir kitus Šiaulių miesto savivaldybės globos namų padalinius ❤️

Balandžio 2-oji – Pasaulinė autizmo supratimo diena

MĖLYNA – AUTIZMO SPALVA, laikoma giliausia iš spalvų, tirpstančia horizonto begalybėje. Kaip gryniausia ir šalčiausia spalva, ji taip pat tampa nerealiausia iš visų spalvų.
 
Šiandien dienos centre kartu su mažaisiais draugais iš Šiaulių lopšelio - darželio "Ąžuoliukas" minėjome Autizmo dieną.
 
Renginio metu atlikome įvairias užduotis, kurios reikalavo klausos, judesio ir įvairių daiktų atpažinimo įgūdžių, taip bandydami labiau pažinti autizmą turinčius asmenis. 
 
Renginys - buvo ypatinga proga praturtinti savo supratimą apie autizmą ir parodyti pagarbą visai autizmo bendruomenei. 

Velykų šventė dienos centro kieme

Pavasario saulė ir vėjas atnešė nuostabią šventę į dienos centro kiemą - Velykas!

Kartu su mažaisiais draugais iš Šiaulių lopšelio - darželio "Ąžuoliukas" smagiai ir trankiai pasitikome vieną svarbiausią krikščioniškojo pasaulio šventę.

Pikto vėjo neišsigandę dainavome, marginome kiaušinius, šokome!Godos bendruomenė linki pavasario gaivos ir jaukių švenčių!

Tegul kiekvienoje širdyje gyvena didis prisikėlimo jausmas.

Pasaulinės Dauno sindromo dienos minėjimas

Šiandien dienos centro Goda lankytojai ir darbuotojai mūvėjo skirtingomis kojinėmis ir taip išreiškė palaikymą ir toleranciją žmonėms su Dauno sindromu ir jų šeimoms.

Visi linksmai šokome skirtingų kojinių šokius ir džiaugėmės virtualia paroda „Aš galiu".

Lankomės Kristinos Jankūnienės autorinėje parodoje

Šiaulių miesto savivaldybės globos namų dienos cenro Goda lankytojai svečiuojasi Lieporių bibliotekoje vykstančioje Globos namų specialistės Kristinos Jankūnienės margučių parodoje ir edukacijoje.

Viešnagės metu dalyvavome linksmoje viktorinoje apie Velykas, marginome kiaušinius vašku, klausėmės margučių parodos pristatyme, kurioje eksponuojami 149 eksponatai.

Ačiū bibliotekos specialistėms už svetingą priėmimą.

Kristinos Jankūnienės autorinė margučių paroda „Velykinis margutis - spalvos ir simboliai" veiks iki balandžio 9 dienos, kviečiame apsilankyti!!!

Zelbų šeimos ūkis džiugina dienos centro konditerius

Zelbukis „Zelbukis” – tai Zelbų šeimos ūkis, įsikūręs šiaurės Lietuvoje, netoli Šiaulių, derlingose bei lygumomis garsėjančiose žemėse. Zelbų šeima ūkyje sukasi kaip bitelės visus metus, vadovaudamiesi šeimos šūkiu: „Darbas – tai mūsų gyvenimas“ ❤
 
Šiaulių miesto savivaldybės globos namų, dienos centre Goda vykdomas suaugusiųjų asmenų, turinčių protinę negalią, savarankiškumo ugdymas įvairiais aspektais, vienas mėgstamiausių dienos centro lankytojų užsiėmimas – galimybė atskleisti savo konditerinius gebėjimus!
 
Šiaulių miesto savivaldybės globos namų dienos centro Goda lankytojai, džiaugiasi geraširdžių Zelbukis dovana, kuri prisidės prie naujų socialininių paslaugų gavėjų atradimų virtuvėje ❤❤❤
 
Nuoširdžiai dėkojame Jums Zelbukis už didelę meilę darbui ir žmonėms ❤❤❤

IŠRINKTI DIENOS CENTRO TARYBOS NARIAI

Įvyko Dienos centro Goda socialinių paslaugų gavėjų Tarybos narių rinkimai.

Sveikiname naujai išrinktus pirmininkę Ievą ir pavaduotoją Egidijų, Linkime naujiesiems Tarybos nariams sėkmingo darbo organizuojant centro renginius ir atstovaujant socialinių paslaugų gavėjų interesus.

Kaziuko mugė džiugina bendruomenę ir primena tradicijas

Kaziuko mugės šurmulys nuaidėjo dienos centre Goda! Mugė aidėjo dainų akordais, šokiais, sveikinimais, pardavimais, pirkimais ir net mainymais.
 
Mėgstantys staigmenas bandė Laimės šulinio gilumą, šventėje buvo daug prizų ir siurprizų.
 
Pagal parduodamų prekių rūšis, Kaziuko mugės stalai buvo nominuoti saldžiausio, išradingiausio, skaniausio, kūrybiškiausio, originaliausio,  spalvingiausio ir „Auksinių rankelių" kategorijose. Be dovanų neliko ir geriausias mugės pardavėjas bei šauniausias pirkėjas.
 
Kaziuko mugėje sulaukėme ir savo mažųjų svečių iš Šiaulių lopšelio - darželio „Ąžuoliukas", kurie aktyviai šurmuliavo mugėje prekymečio metu.
 
Ir aš ten buvau ir pirkau, ir ragavau, per barzdą varvėjo, burnoj neturėjau...