Kokybės sertifikatai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Krepšinio klubas „Šiauliai“ skelbia aukcioną

Krepšinio klubas „Šiauliai“ skelbia išskirtinio dizaino marškinėlių aukcioną, per kurį visi surinkti pinigai bus paaukoti Šiaulių dienos centro „Goda“ muzikiniam kolektyvui – Spalvų muzikos orkestrui.
 
Tikimasi, kad piniginė suma orkestrui padės ne tik įsigyti naujų instrumentų bet ir prisidės prie koncertų išvykose išlaidų, kadangi kolektyvas savo pasirodymus rengia ne tik įstaigos organizuojamuose renginiuose, bet ir skirtinguose Lietuvos kampeliuose.
 
Aukcionas „Šiaulių“ krepšinio klubo Facebook paskyroje veiks iki trečiadienio (vasario 28 d.) 14:00 val.
 
Plačiau skaitykite šiame straipsnyje (paspauskite nuorodą)

Meilės popietė dienos centre Goda

Apie meilę ką nors parašyti būna labai sunku, juk ji ateina be galo mažytė, o kartais visai ne laiku. Todėl dienos centro lankytojai tapo meilės akademijos studentais, kurie meilės dieną dalijosi šiluma vienas kitam.
 
Meilės popietės metu žaidėme įvairius šv. Valentino žaidimus ir laboratorijoje gaminome meilės arbatą
 
Dėkojame Globos namų rėmėjai desertinei „Cukraus Ūsai“ už saldžias dovanas! 

Šiaulių miesto savivaldybės globos namai šiemet švęs trisdešimtmetį

Pradžioje Šiaulių miesto savivaldybės globos namai buvo įkurti gydytojo J. Šalkauskio namų pastate kaip katalikiškos pakraipos senelių globos namai, įstaigos steigėjais buvo Šiaulių vyskupija ir katalikių moterų organizacija „Caritas”. Vėliau Globos namai tapo Šiaulių miesto savivaldybės biudžetine įstaiga, teikiančia skirtingas socialines paslaugas Šiaulių miesto gyventojams.

Šiaulių miesto savivaldybės globos namų gimtadienis šiemet ypatingas, todėl visus artimiausius draugus ir rėmėjus į šventę kviečiame ypatingai ❤❤❤

Pirmieji Dienos centro Goda Spalvų muzikos orkestro muzikiniai sveikinimai jau pasiekė Šiaulių miesto savivaldybę, laukite savojo muzikinio kvietimo ir Jūs ❤❤❤

https://www.siauliai.lt/lt/news/view/muzikinis-kvietimas-i-globos-namu-30-mecio-svente

Vijome žiemą iš gražaus dienos centro kiemo

Užgavėnių šventės metu gausus persirengėlių būrys šurmuliavo dienos centre Goda.

Šiemet persirengėliai svečiai pasipuošė baisiai gražiomis kaukėmis, skanaudami gardžius, mielinius blynus žavieji svečiai šoko, dainavo, net savo jėgą demonstravo!!! 

Ruošdamiesi Užgavėnių šventei, dienos centro menininkai, gamino net dvi baisiai gražias Mores, viena jų dalyvavo Šiaulių kultūros centro organizuotoje baisiai gražių Morių parodoje. Morė sulaukė daug dėmesio, mat šiemet ji buvo išrinkta pačia ekologiškiausia, darbštuoliai menininkai ją pagamino iš kiaušinių padėklų ir senos plėvelės.

Antroji baisiai graži Morė papuošė dienos centro kiemą, kur Kanapiniui laimėjus kovą buvo garbingai sudeginta centro kieme.

 

 

Aktyvus dienos centro senjorų laisvalaikis džiugina artimuosius

Dienos centro senjorai pradeda metus sportuodami, dalyvaudami kūrybinėse veiklose, lavindami ne tik kūną bet ir protą.

Mėgstamiausios senjorų veiklos - kineziterapijos užsiėmimai, stalo žaidimai, kryžiažodžių sprendimas ar naujienų apžvalga.

Socialinės darbuotojos Indrės teigimu, svarbiausia senjorams – orumas, todėl dienos centre įrengtos ergonomiškos erdvės bendravimui ir laisvalaikiui.

Dienos centras Goda įrengtas daugiabučių kaimynystėje, šalia Šiaulių miesto centro – viskas tam, kad socialinių paslaugų gavėjai jaustųsi aktyviais bendruomenės dalyviais.

Indrė nuolat organizuoja išvykas senjorams į kultūrines vietas, kuriose atrandame vis naujas Šiaulių miesto erdves ir edukacijas.

Geradariai pildo dienos centro lankytojų svajones

Šiaulių Auksinio Rato Rotaract klubas pildo mūsų svajones!!!

Klubo bendruomenės nariai atvyko su Kalėdinėmis dovanomis - žygio būgnais Dienos Centro Goda spalvų muzikos orkestrui.

Mielieji, tariame nuoširdų AČIŪ Jums už gebėjimą pildyti svajones.

Jaukių švenčių!!!

Metų palydotuvės kuriant asmeninius žvaigždynus

Šventiniam maratonui įgaunant pagreitį Globos namų slaugytoja Elmutė subūrė senjorus dar vienai taškavimo edukacijai, į svečius pasikviesdama Taškuota Laimė įkūrėją - žaviąją Moniką.
 
Taškavimo technika - nuostabi, atpalaiduojanti veikla, mat taškavimui nereikia mokėti piešti, todėl ši technika tinka visiems norintiems išmėginti save kūryboje.
 
Taškavimas - įtraukianti veikla, turinti terapinį poveikį, kurios metu atsipalaiduoja protas, nurimsta širdis.
 
Taškais išdėlioti ornamentai primena kaleidoskope sukritusius ornamentus, kurie nepalyginami, neturintys atitikmens, pasakoja Elmutė.
 
Paparašius pasidalinti patirtimi, edukacijos dalyviai vienbalsiai teigia, kad „taškavimas padėjo atsipalaiduoti ir pamiršti šventinius rūpesčius", žavusis džentelmenas Ruslanas teigia, kad „taškavimo technika - galimybė susikurti asmeninį žvaigždyną".
 
Džiaugdamiesi vienas kito draugija ir žavios edukatorės įžvalgomis, su nekantrumu laukiame ką žvaigždės mums dovanos artėjančiais Žaliojo drakono metais!

Mūsų sportininkai laimėjo 1-ąją vietą

Šiandien švenčiame pergalę!

Žmonių su negalia 3×3 krepšinio turnyre, kurį organizavo asociacija Olimpikas laimėjome 1-ąją vietą.

Labai džiaugiamės savo sportininkų sėkme, visus sužavėjo atletiškasis Žydrūnas, kuris tritaškių rungtyje buvo pirmas!

Sveikiname krepšininkus ir visą dienos centro Godos bendruomenę, nuoširdžiai dėkojame organizatoriams už galimybę parodyti savo sportinius talentus.

Dalyvaujame renginyje „Nuo globos link galimybių: 10 metų bendruomeninių paslaugų link“

Projektas „Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra" švenčia 10 metų jubiliejų, renginyje Vilniaus Rotušėje dalyvauja Šiaulių miesto savivaldybės globos namų vadovė ir kitos specialistės.

Linksmos šėlionės dienos centre Goda

Šiandien pas mus lankėsi nuostabioji burbulų fėja iš Linksmiausios šventės!!! Pritemdytoje salėje sklandė burtai ir magija, burbulų, burbuliukų šou užbūrė visus, kai kam teko laimė pabuvoti uždarytame spalvotame muilo burbule.

Ryškiai geltono slime išdaigos pralinksmino visą Šiaulių miesto savivaldybės globos namų dienos centro Goda bendruomenę.