Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Palaikykite šauniuosius sportininkus!!!

Dienos centras Goda dalyvauja nuotoliniame 2021 metų SENI CUP mini futbolo turnyre ir laukia visų palaikymo bei balsų!
Paspauskite ant filmuko nuorodos ir po ja paspauskite „Patinka" mygtuką
 
Jūsų palaikymas mums yra labai svarbus, todėl prašome Jūsų atiduoti savo balsą už mūsų šauniuosius sportininkus :)
 
 
 
 
 

Vasarą namų ieško ne tik sugrįžę paukščiai, bet ir knygos, kuriomis mes dalinamės

Nuo šiol Šiaulių miesto savivaldybės globos namų kieme, netoli centrinių vartų skaitytojų lauks naujas knygų namelis–bibliotekėlė po atviru dangumi, kur kiekvienas knygų mylėtojas gali pasiimti paskaityti knygą ar atnešti nebereikalingus leidinius kitiems skaityti.

Sveikiname mylimus Tėvelius

Mieli Tėveliai, sveikiname Jus su Tėvo diena!
Kiekvienas Jūsų rūpestingas paskatinimo žodis, meilė ir tvirtybė - mus skatina drąsiai siekti svajonių.
Tegul kiekviena diena Jums būna dosni atradimais, būkite stiprūs, sveiki ir laimingi!!!

Sporto šventė „Mes norim ir galim sportuoti“

Šių metų birželio 1 dieną Globos namų kiemelyje vyko sporto šventė „Mes norim ir galim sportuoti“.

Šventėje dalyvavo globos namų namų senjorai ir svečiai iš dienos centro Goda. Komandas puikiai paruošė kineziterapeutės Gerda, Vaida ir socialinis darbuotojas Arvydas.

Sporto šventėje netrūko azarto ir geros nuotaikos, dalyviai varžėsi krepšinio technikos, žolės riedulio technikos elementų rungtyse, mėtė į tolį kamuoliukus, stūmė į tolį kimštinius rutulius ir demonstravo rankos  taiklumą „Darts“ rungtyse. Visose rungtyse dalyviai dalyvavo individualiai ir rungėsi atskirai moterų ir vyrų komandose. 

Namai - ten kur gyvena laimė, meilė ir mes

Gegužės 15-oji diena – Tarptautinė šeimos diena, kuri pradėta minėti nuo 1994 metų Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu. Labai simboliška, kad Šeimos diena Lietuvoje švenčiama praėjus Motinos ir artėjant Tėvo dienai.
Kas mums yra šeima, tikriausiai, kiekvienas atsakytume skirtingai. Bet visi sutiktume, kad meilė, tarpusavio supratimas, tam tikrų pareigų ir atsakomybių prisiėmimas sudaro tvirtos šeimos pagrindą, kurioje vyrauja darna ir pasitikėjimas, saugiai auga vaikai, kuriamos tradicijos ir istorija.
Minint Tarptautinę šeimos dieną, Globos namuose skambėjo moterų ansamblio „Magnolijos“ dainos, Globos namų fojė šurmuliavo keramikos dirbinių mugė, o namuose gyvenantys žmonės – džiaugėsi laiku drauge, skanaudami gardžiusią šeimyninę picą.
Renginio pabaigoje Globos namų direktorei Danutei, dovanojome auksinių širdžių medį – mūsų didelės ir laimingos šeimos simbolį.

Saldžios vaišės - stiprina draugystę

Sakoma, kad pirmadienis sunkiausia savaitės diena, tačiau mūsų namuose visos dienos žavios, ypač tos - kada sulaukiame svečių.
Dėkojame Šiaulių skautams už saldžias vaišes senjorams.

Dienos centras Goda laukia Jūsų!

Šiaulių miesto savivaldybės globos namų dienos centras Goda teikia dienos socialinę globą darbingo amžiaus (nuo 18 metų) asmenims, turintiems negalią.
Dienos centre gausu vykdomų užimtumo veiklų, veikia socialinės dirbtuvės, kurių metu negalią turintys asmenys mokosi realių darbinių įgūdžių net trijose srityse.
Čia dirbantys specialistai siekia padėti socialinių paslaugų gavėjams įgyti naujų bei palaikyti turimus socialinius įgūdžius, lavinti funkcinius gebėjimus, sudaryti sąlygas išreikšti save, mokytis klausyti kitų ir būti išklausomu, ugdyti pasitikėjimo savimi jausmą

Mamos diena dienos centre Goda

Motinos diena – viena gražiausių pavasario švenčių, turinčių gilias tradicijas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Tai diena, kai gražiausi gėlių žiedai dovanojami pačiam artimiausiam žmogui – mamai.

Ši diena Lietuvoje yra švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį nuo 1928 metų, šiemet tai gegužės 4-oji.

Dienos centre Goda visą savaitę vyko dovanėlių gamyba bei skambėjo sveikinimo žodžiai mamoms, savaitės pabaigoje centre surengtas specialus koncertas, kurio metu lankytojai savo mamoms dainavo joms skirtas dainas bei deklamavo eiles.

Akimirkos iš mamos dienos koncerto (paspauskite nuorodą) 

Mamos dienai skirtų renginių ciklas „Mamos šypsnis"

Balandžio pabaigoje, gegužės pradžioje Šiaulių miesto savivaldybės globos namų kieme pumpurus sprogdina krūmai ir medžiai, visai nenuostabu, kad gamta bunda pasitinkant mamos dienai skirtą renginių ciklą „Mamos šypsnis“.
Labai džiaugiamės, kad mūsų namuose gyvena beveik šimtas mamų, kurios dalindamosios prisiminimais apie motinystę vieningai teigia, kad galimybė būti mama – tai didžiulė dovana ir iššūkis moteriai, tuo pačiu tai kasdienybė kupina meilės.
Motinystė - žinojimas, kad savo vaikui esi brangiausias ir reikalingiausias žmogus pasaulyje, teigia senjorės.
Džiaugiantis bundančia gamta, Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose gyvenančioms mamoms skambėjo gražiausios lietuviškos dainos, mamos lepinosi mini spa procedūrose skanaudamos gardžias bandeles, bei džiaugėsi „Satori moterų klubor ir „DD Kineziterapijos“ atstovių dovanomis.
Savaitės renginių ciklą baigėme nuostabia mamų fotosesija „Karūna mamai“, kurios metu mamas papuošėme spalvotų, gaiviai kvepiančių gėlių vainiku.
Dalinamės mamyčių portretais ir mamos dienai skirtų renginių ciklo „Mamos šypsnis“ akimirkomis (paspauskite nuorodą)

Medicinos darbuotojus sveikino Lietuvos džiazo festivaliai!

Lietuvos regioninių džiazo festivalių organizatoriai medicinos darbuotojus jų profesinės dienos proga nusprendė pasveikinti netradiciškai. Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės ir Nidos vakcinavimo centruose medikų garbei skambėjo ramaus džiazo melodijos. Taip praskaidrinant nuotaiką ir medikams, ir vakcinuojamiems žmonėms.
„Jeigu pandemijos virusas jau turi skiepus, tai džiazo virusas yra nenugalimas. Jis toks galingas, kad tave lydi iki paskutinio atodūsio“,- juokaudamas sako tarptautinio festivalio „Džiazo dienos Tauragėje“ organizatorius Valdas Latoža. „O jeigu rimtai, tai džiazo festivaliai ir medikai turi bendro panašumo – tenka daug improvizuoti, veikti ne pagal taisykles, kad gerai atliktume savo misiją.
Medikai gydo kūną, o džiazo festivaliai - sielą, įkvepia, suteikia gerų emocijų. Medikai ir džiazo koncertų organizatoriai nori kuo greičiau išlipti iš to košmaro, kurį mums primetė globalūs ir nacionaliniai įvykiai. Jau antri metai priešakinėse pozicijose pluša medikai, tad tik muzikos garsais būdami turtingi, ir tik jais mes galime jiems pasakyti AČIŪ“ - jau nebejuokaudamas priduria tarptautinio festivalio „Džiazo dienos Tauragėje“ lyderis Valdas Latoža.
Šiaulių džiazo festivalio siela Remigijus Ruokis kartu su Šiaulių – Klaipėdos gitaristu Vykintu A. Jasaičiu ir pianistu Martynu Šiauliu atliko ne tik pasaulyje gerai žinomus džiazo standartus, bet ir pradžiugino savo kūrybos kompozicijomis mūsų įstaigos medicinos darbuotojus.
 
Renginio akimirkas galite pamatyti čia (paspauskite nuorodą)