Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Šiaulių miesto savivaldybės globos namų languose dega vienybės ir pergalės žvakutės

Žvakelės languose – lyg mažos liepsnelės nuo laužų, degusių Vilniaus gatvėse 1991 sausį, simbolizuoja visų mūsų pažadą ir toliau nepailstamai ginti Lietuvos laisvę ????????❤️
 
Globos namų bendruomenės nariai nuo ankstyvo ryto pasipuošė aksesuarais - Neužmirštuolės gėlės žiedais, kurie simboliškai ragina visus Lietuvos gyventojus Sausio 13 dieną į atlapą įsisegti vieningą simbolį – Neužmirštuolės gėlės žiedą.
 
Esame dėkingi ir laimingi, kad šiandien galime džiaugtis gyvendami nepriklausomoje Lietuvoje!!!

Trys karaliai lankėsi Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose

Globos namuose sausio 6 d. tradiciškai paminėta Trijų karalių šventė. Trys karaliai Kasparas, Merkelis ir Baltazaras aplankė bendruomenės narius ir dovanojo jiems simbolines dovanas – auksą, smilkalus ir mirą.
 
Trys karaliai senjorus supažindino su atneštomis dovanomis, mat tikima, kad auksas yra prabangos, spindesio ir džiaugsmo simbolis, smilkalai simbolizuoja dieviškumą ir susijungimą su Dievu, o mira - naudojama ligų bei žaizdų gydymui, senėjimui stabdyti.
 
Sveikindami su Naujaisiais metais, linkėdami geros kloties, Trys karaliai pažadėjo sugrįžti kitais metais.

Ho Ho Ho! Kalėdų Senelis svečiuojasi mūsų namuose

Džiaugdamasis paskutiniąja šių metų diena, nesulaukęs sniego pas mus į svečius užsuko Kalėdų Senelis.
Visi džiūgavome sulaukę tokio svečio, su kuriuo Globos namų bendruomenės nariai šoko, eiles deklamavo, ir žinoma, visi buvo apdovanoti skaniomis dovanėlėmis.
Savarankiško gyvenimo namų senjorai pasitikdami Naujuosius - 2022 metus, degino bengališkas ugneles, garsiai pasakydami savo slapčiausius troškimus.
Brangus Kalėdų Seneli, nuoširdžiai dėkojame už džiugias akimirkas praleistas drauge ❤

Pirmosios Ponios Dianos Nausėdienės padėka

Sulaukėme Pirmosios šalies Ponios Dianos Nausėdienės padėkos, Šiaulių miesto savivaldybės globos namų bendruomenė prisijungė prie LR Prezidentūros rūmuose organizuojamos stebuklingo kalėdinio paukštelio kūrimo šventės.
Džiaugiamės, kad Šiaulių miesto savivaldybės globos namų misija ir veikla yra artima Dianai Nausėdienei, jos dėmesys mūsų namų bendruomenei yra nepaprastai svarbus ir reikšmingas ❤❤❤

Graži, jauki Kūčių popietė su nuostabiais žmonėmis

Kūčios – viena lietuviškiausių švenčių, kuri turi senas tradicijas, besitęsiančias daugelį metų.
Jaukiai prie Kūčių stalo susibūrusi Globos namų bendruomenė klausėsi kunigo Donato palaiminimo ir atliko bendrą maldą.
Sėdant prie Kūčių stalo labai svarbu ne patiekalų skaičius, bet pačiam būti visokeriopai švariam: tiek kūnu, tiek dvasia – atsiprašyti, ką užgavome ar įskaudinome – teigė Donatas.
Džiaugdamiesi smagia popiete, Globos namų bendruomenės nariai, padedant Sauliui, atliko kalėdinę dainą, kuri skatino diskusiją dalinantis Kūčių šventės tradicijomis.
Globos namų bendruomenė nuoširdžiai dėkoja DRMC kolektyvui už dovanotus Šiaulių vyskupo pašventintus kalėdaičius, kuriuos senjorai dalinosi – linkėdami vieni kitiems sveikatos ir ramybės.
Nuoširdų ačiū tariame labdaros ir paramos fondo „Laisvės vartai“ vadovei Žydronei ir Jolantai Daukšienei už šventines, gausias vaišes Globos namų senjorams❤
Brangieji, jaukaus Kučių vakaro bei linksmų ir įsimintinų šv. Kalėdų!
Būkite laimingi ir sveiki! Tebūna geriausia dovana Jums - artimo šypsena ❤❤❤

Pasitinkame šv. Kalėdas ir su nekantrumu laukiame Naujųjų metų

Mes savo rankomis kuriame jaukius namus, juose gyventi ypatinga. Namai, tai ne vieta, tai - jausmas ????
Džiaugdamiesi kalėdinėmis dekoracijomis, pilnomis širdimis gerumo ir meilės permąstome šiais metais išsikeltus tikslus ir aktyviai užsibrėžiame naujus siekius.
Siunčiame šilčiausius linkėjimus, linkėdami jaukių Kalėdų ir ambicingų 2022 – ųjų metų.

Kalėdinis paštas džiugina senjorų širdis

Šiaulių miesto globos namų kalėdinio pašto dėžutės pilnos Kalėdinių atvirukų, nuoširdžiai dėkojame Šiaulių Didždvario gimnazijos, Dainų progimnazijos, Rėkyvos progimnazijos, Šiaulių Dermės mokyklos, Medelyno progimnazijos, ir lopšelio – darželio Ąžuoliukas bendruomenių nariams.
Didelį AČIŪ tariame Jokūbui, Sandoros progimnazijos PUG-1 klasės mokiniui, kuris kartu su klasiokais ir mokytoja Simona seneliams dovanojo rankų darbo dovanėles.
Už nuostabius sveikinimus seneliams dėkojame Rimi Lietuva, Šiaulių padalinio ambasadorėms Linai ir Renatai ir darbo rinkos mokymo centro bendruomenei.
Dėkojame socialinės iniciatyvos "Pasveikink senolį" iniciatorei Solveigai Remeikienei, kuri teigia, kad šventiniu laikotarpiu dažniau nei visada norime dalintis gerumu, atjauta, dovanoti šypsenas nepažįstamiesiems. Visa tai sutelpa į kalėdinį sveikinimą senoliui. Ši iniciatyva turi stebuklingą užtaisą – joje dalyvavę žmonės ne tik dalinasi gerumu, bet ir patys tampa laimingesni.
Globos namų senjorai dėkoja visiems geraširdžiams, Jūsų atvirukai kupini meilės, gerumo, nuoširdžių palinkėjimų, kurie įkvepia mus dalintis gerumu.

Betliejaus taikos ugnis pasiekė ir mūsų namus

Šiemet Lietuvos skautai ir Lietuvos harceriai vyko į Lenkijos – Lietuvos pasienį kur susitikę Lenkijos skautus, perėmė Betliejaus taikos ugnį.
Betliejaus taikos ugnies akcijos tikslas – pasiekti kuo daugiau žmonių ir paskatinti kiekvieną aktyviai kurti taiką savo kasdienybėje – veiksmuose, žodžiuose ir santykiuose. Jau daug metų skautai stengiasi kasmet vis geriau siekti šio tikslo, o prie jo prisijungia ir daugiau organizacijų – jaunieji ugniagesiai, ateitininkai, samariečiai, šauliai, Raudonojo Kryžiaus ir Maltos ordino savanoriai, pasauliečiai pranciškonai, parapijų bendruomenės.
Dėkojame Šiaulių skautams už galimybę dalintis Betliejaus taikos ugnimi, deginant žvakeles Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose.

Dėkojame šauniesiems geradariams

Dėkojame Šiaulių Dainų progimnazijos bendruomenei ir mokytojai Laisvai Jankauskienei už nuolatinę meilę ir nuoširdų rūpestį seneliais ❤
 
Šiemet šaunieji geraširdžiai mūsų namus puošė nuostabiais Advento vainikais, dovanojo video koncertą ir popierines prakartėles, kuriomis džiaugiasi visi Globos namų senjorai.
 
Ačiū, kad dalinatės savo gerumu

Kalėdų Senelių bėgimas Šiaulių miesto gatvėmis

Gruodžio 19 dieną Šiaulių miesto savivaldybės globos namų bendruomenės nariai dalyvavo "Šiaulių Vykinto Rotary klubo" organizuojamame labdaringame sporto renginyje "Santa Fun Run".
Renginio metu prie pagrindinės Šiaulių miesto eglės susirinko beveik 200 raudonais kostiumais pasipuošusių Kalėdų senelių.
Kalėdų Senelių bėgimas prasidėjo 12 valandą 36 minutės, bėgimo laikas ypatingas, mat 1236 metais rašytiniuose šaltiniuose paminėtas Šiaulių vardas. Bėgimo atstumas taip pat svarbus – 1236 metrai, tai simbolizuoja šiaulietišką olimpinę mylią.
Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti medaliais ir organizatorių prizais.