Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Nuo COVID – 19 pradedami skiepyti socialinių paslaugų gavėjai ir specialistai

Džiaugiamės, kad prasidėjo vakcinacija nuo COVID – 19 viruso Lietuvos globos ir slaugos įstaigose, tarp jų – Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose.
Pirmoji paskiepytoji – senjorė Valerija, kuri teigia labai laukusi vakcinacijos pradžios, moteris tiki, kad tik skiepai gali padėti suvaldyti epidemiologinę situaciją Lietuvoje.
Slaugytoja Renata atskleidė, kad po COVID – 19 skiepo ji jaučiasi puikiai, skiepas neskausmingas. Specialistė tikisi, kad vakcina ir komandinis darbas nugalės virusą, tačiau ir toliau Stacionarios globos ir slaugos padalinyje bus užtikrinamas apsaugos priemonių (apsauginių veido kaukių, pirštinių ir kt.) naudojimas.
Linkime išlikti sveikiems bei saugiems!
 

Išrinktos geriausios Savarankiško gyvenimo namų specialistės

Savarankiško gyvenimo namų bendruomenė jaučio metus pasitinka kūrybiškai ir darbingai. Pagauti įkvėpimo sukūrėme nestandartišką, harmoningą kompoziciją "Žalia žalia, per visą dangų, per visą dangų didžiausia eglė".
Darbingą savaitę Savarankiško gyvenimo namų bendruomenė užbaigė geriausio socialinės srities specialisto rinkimais. Šiais metais laurai atiteko socialinei darbuotojai Ritai ir socialinio darbuotojo padėjėjai Linai, abi specialistės apdovanotos dienos centro Goda keramikės Solveigos sukurtomis „Poniutėmis“.
Džiaugiamės ir dar kartą sveikiname!!!

Trijų karalių dosnumas

Minint Trijų karalių dieną, Šiaulių miesto savivaldybės globos namų bendruomenė sulaukė karališkų, gardžių, „auksu“ dailintų, maldomis palaimintų, stebuklinga miros gyvybe kvepiančių dovanų.

Dovanas mums dovanojo Dainų progimnazijos bendruomenė, kurią kiekvienais metais geriems darbams sutelkia tikybos mokytoja Laisva Jankauskienė.

Dėkojame už dovanas geradariams, linkėdami sveikatos ir daug gražių akimirkų!

Pasitinkame Naujuosius metus

Mielieji, te ateinančių 2021 metų kiekviena diena būna kupina įsimintinų akimirkų, džiaugsmo ir darnos!
Būkite sveiki ir laimingi!!!

Kūrybiškas ir jaukus švenčių laukimas

Ne paslaptis, jog didžiosios žiemos šventės kasmet daugumai žmonių yra vienos laukiamiausių. Artėjant Kūčioms, Šv. Kalėdoms bei Naujiesiems metams norisi, jog jų laukimas būtų kuo prasmingesnis, šiltesnis, sukurtų daugiau teigiamų emocijų ir gerumo, todėl dienos centras Goda joms ruoštis pradėjo dar lapkričio mėnesį.

Lankytojų grupės nuolat ieškojo naujų idėjų, kaip šventiškai papuošti dienos centro aplinką. Daugelį papuošimų lankytojai gamino savo rankomis, o jiems sukurti buvo naudojamos įvairiausios priemonės, įskaitant ir antrines žaliavas, kurių panaudojimas yra draugiškas gamtai. Kalėdinių papuošimų gaminimas ne tik išlaisvino kūrybiškumą, bet ir sukūrė vienybės ir šiltumo jausmą, o bendro tikslo siekimas dar labiau suartino dienos centro bendruomenę. Savo gamintomis dekoracijomis lankytojai puošė eglutes, palanges, koridorius ir visus kitus dienos centro kampelius.

Advento laikotarpiu kiekviena grupė susigalvojo ir originalių tradicijų, vieni sutartomis dienomis rinkosi prie bendro stalo gerti arbatos bei skanauti savo gamybos saldumynų, kiti - kūrė advento kalendorius su užduotimis, kurias su dideliu džiaugsmu vykdė iki pat Kalėdų. Priartėjus pačioms Šv. Kalėdoms, dienos centre apsilankė tikrų tikriausias Kalėdų senelis, lankytojai keitėsi dovanomis, gamino dovanėles tėveliams, siuntė kalėdinius palinkėjimus bei kartu dainavo kalėdines dainas.

Dienos centro Goda lankytojai labai laukia Naujųjų metų bei to, ką naujo jie atneš.

                            

Gera daryti gerą

Šiuos metus baigiame gerais darbais, šiandien lankėmės Šiaulių letenėlėje, kur palikome gardžias dovanas beglobiams gyvūnams.
Linkime sveikatos ir gražių darbų gyvūnų globos namų vadovei ir šauniajai savanorių komandai!
Gerumas ir gebėjimas dalintis daro mus geresniais žmonėmis.

Šventinę atmosferą kuria mūsų draugai

Dėkojame Dainų ir Medelyno progimnazijų bendruomenėms už saldžias dovanėles ir šventines dekoracijas.
Tariame ačiū UAB Tegra state, už dovanas prisidėsiančias prie Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose organizuojamų kūrybinių užsiėmimų senjorams.
Kasmetinė Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenės socialinė iniciatyva „Kalėdos visiems“ šiemet nepralenkė ir mūsų namų, dėkojame Prekybos ir verslo skyriaus profesijos mokytojai Kristinai už kalėdaičius ir gardžią arbatą Globos namų bendruomenės nariams.

Ho-ho-ho svečiuose Kalėdų senelis!

Šiandien Šiaulių miesto savivaldybės globos namus aplankė ypatingas svečias – Kalėdų senelis su savo geriausiais draugais!
Visi kartu dainavome, eiles deklamavome ir sulaukėme saldžių davanėlių.
Kalėdų senelis visai Globos namų bendruomenei linki linksmų artėjančių švenčių, sveikatos ir laimingų 2021 metų!!!
 
 

Namuose spindi šypsenos ir Kalėdinė nuotaika

Kiekvienais metais laukdami gražiausių metų švenčių kuriame magišką kalėdinę atmosferą namuose. Šiais metais, puošdami Globos namų erdves, naudojome gamtoje randamas dekoracijas – eglės, pušies šakas, kankorėžius, giles, medžio žievę, samanas, šakas ir kt., kuriuos derindami su spalvotais kalėdiniais žaisliukais, lempelėmis - kūrėme jaukią, šventinę atmosferą.
Socialinė darbuotoja Tatjana, kartu su senjorais, sukūrė dekoracijas – linksmuosius nykštukus, kurie pasitinka kiekvieną svečią atvykusį pas mus į svečius.
Kūrybinėse dirbtuvėse, senjorai dalinosi vaikystės prisiminimais, daugelis teigia, kad Kalėdų laukdavo paslapčia, nes sovietmečiu oficialiai buvo galima švęsti tik Naujuosius metus. Ankstesniais laikais didysis švenčių džiaugsmas buvo eglutės puošimas Kūčių vakarą, eglutės šakas papuošiant žaisliukais, girliandomis ir būtinai bičių vaško žvakutėmis, kurias specialiais laikikliais tvirtindavome prie eglutės!
Skambant kalėdinei muzikai, mėgaudamiesi maloniais pašnekesiais su artimiausiais, laukiame santarvės šventės – Kūčių
 

Kalėdinė dovana leis senjorams keliauti

Dėkojame Med grupei ir Šiaulių Vykinto Rotary klubui už fantastiška kalėdinę dovaną Šiaulių miesto savivaldybės globos namų senjorams – virtualios realybės akinius.

Virtualios realybės akinių pagalba senjorai gali atitrūkti nuo realybės, nukeliauti į bet kurį pasaulio kraštą bei nuveikti ką tik panorėję – šokti parašiutu, plaukioti jachta ar glostyti gyvūnus zoologijos sode.