Kokybės sertifikatai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Balandžio 7-oji Pasaulinė sveikatos diena

Pasaulinė sveikatos diena, inicijuota Pasaulio sveikatos organizacijos, kuri yra Jungtinių Tautų organizacijos dalis, visame pasaulyje minima nuo 1950 metų. Pažymint šią dieną, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) siekia atkreipti pasaulio lyderių ir visuomenės dėmesį į kurią nors konkrečią sveikatos problemą, aktualią žmonijai.
 
Minint pasaulinę sveikatos dieną, slaugytoja Asta pakvietė Globos namų senjorus grupinei diskusijai tema „Sveikatos reikšmė mano gyvenime ištikus negaliai ar ligai“.
 
Slaugytoja Asta, pritariant Globos namų bendruomenės nariams teigia, kad šiuolaikinės medicina sparčiai žengia į priekį, tačiau svarbu nepamiršti ir mus supančios gamtos ir jos „galios“ mūsų sveikatai.
 
Gera sveikata, tai fizinė, dvasinė ir socialinė asmens gerovė, ne tik ligos ar negalios nebuvimas, diskusijos dalyviams pasakojo slaugytoja.
 
Specialistei paklausus kaip senjorai apibūdintų gerą sveikatą, išgirdome frazę „Gera senjoro sveikata – nors visur skauda, bet atsikeli ir eini“.
 
Specialistė pagyrė diskusijos dalyvius, teigdama, kad Globos namuose gyvenantys senjorai – pilnaverčiai komandos nariai, siekiant kiekvieno iš jų sveikatos gerovės. Sveikata visam gyvenimui! Tai ne skambūs žodžiai, tai – mūsų gyvenimo šūkis, teigia specialistė.
 
Aktyvios diskusijos pabaigoje, slaugytoja Asta visą Globos namų bendruomenę vaišino kiekvieno iš mūsų sveikatai, nepaprastai naudingu gėrimu - beržų sula.

Informacija atnaujinta
2023-04-07