Kokybės sertifikatai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Olimpinė diena Globos namuose

Lietuvoje pirmą kartą Olimpinė diena buvo surengta 1989 metų gegužės 13 dieną Vilniuje. 2015 metais sporto šventės organizatoriai pradėjo turą po didžiuosius Lietuvos miestus.
 
Tradiciškai Olimpinė diena suorganizuota Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose – kasmet sporto šventėje veiklos randa kiekvienas Globos namų bendruomenės narys.
 
Olimpinės dienos iniciatorius, Globos namų specialistas Visvaldas visus šventės dalyvius subūrė krepšinio, futbolo, smiginio, žolės riedulio rungtyse bei šaškių turnyre.
 
Azartiškose sportinėse rungtyse varžėsi būrys sporto entuziastų, džiaugiamės, kad visi Olimpinės dienos dalyviai buvo apdovanoti šventinėmis dovanomis, o patys stipriausi – aukso medaliais ir sportinėmis taurėmis ❤❤❤
 
Šiaulių miesto savivaldybės globos namų bendruomenė nuoširdžiai dėkoja LISTEE, trims nuostabioms merginoms Agnei, Linai ir Agnei, kurios kuria tvarius, rankų darbo drabužius ir aksesuarus ❤❤❤
 
Olimpinės dienos proga, LISTEE Globos namų bendruomenės narius puošia nuostabiais, išskirtinio dizaino marškinėliais, kurie žavi ne tik savo spalvomis, bet ir įkvėpia senelius siekti didėlių pergalių!
 
Nuoširdžiai dėkojame geraširdėms Globos namų rėmėjoms ❤❤❤

Informacija atnaujinta
2024-06-10