Kokybės sertifikatai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Žalia istorija – namų dekoravimas tvariomis vazomis

Grožis kuriamas vertybes puoselėjančių žmonių rankomis, mes - Šiaulių miesto savivaldybės globos namų bendruomenė, puikiai suprantame, kad esame atsakingi už tai, kaip veikiame aplinką. Teikdami socialines paslaugas nuolat taupome ir tausojame: elektros energiją, vandenį, šilumą, darbo priemones ir kt.
 
Socialinės darbuotojos Jolanta ir Simona, puoselėdamos žaliojo socialinio darbo principus, kūrybinėse veiklose antram gyvenimui nuolat prikelia skirtingus daiktus.
 
Metų pradžioje paprašėme Globos namų bendruomenės narių neišmesti tuščių kavos skardinių, pažadėjusios jas paversime į dekoratyvines vazas. Matant senas kavos skardines bendruomenei nekilo jokių asociacijų su grožiu, arba jų, kaip puošybos elementų panaudojimu interjere. Dar kartelį galime įsitikinti kaip greitai ir nesudėtingai paprastas daiktas, kurį buityje dažnai išmetame, gali virsti tikrai gražiu sprendimu mūsų interjero atnaujinimui.
 
Nuoširdžiai dėkojame įmonei UAB Penkialapis, ji jau 20 metų Šiauliuose gamina elastines, kantavimo juostas, gumas, spalvotas virveles ir elastines virves, kuri noriai padovanojo Globos namų bendruomenei net kelis kilometrus spalvotų virvių, pirmąsias jų – Globos namų senjorės panaudojo apipindamos senas kavos skardines, paversdamos jas nuostabiomis vazomis ❤ ❤ ❤
 
Siūlome ir Jums pabandyti žengti nedidelį, tačiau svarbų žingsnį tvarios kasdienybės link!!!

Informacija atnaujinta
2024-07-08