Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Geltonoji popietė Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose

Spalio 1-ąją Šiaulių miesto savivaldybės globos namai nusidažė geltonai, socialinės darbuotojos Žydrūnės organizuotoje ypatingoje šventėje – Geltonojoje popietėje, minėjome Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną.
Geltonomis palaidinukėmis, megztiniais, skarelėmis, kaspinais ir kitais aksesuarais išsipuošę šventės dalyviai, vieningai susėdę prie ilgo bendro stalo džiaugėsi švente, o geltona spalva įnešė daug šviesos, šypsenų, tyriausių jausmų ir gerų emocijų.
Geltonos popietės svečiai mėgavosi ne tik vieni kitų kompanija, gera nuotaika ir geltonomis vaišėmis, bet ir muzikine programa ir sveikinimais. Šilti linkėjimai mus pasiekė per televizoriaus ekraną iš dienos centro Goda, sveikinimą mums siuntė „Spalvų muzikos“ orkestro nariai ir jų vadovės Ilona ir Natalija.
Dar vienas, energingas ir žavus šokio sveikinimas mus pasiekė iš Extreme šokių mokyklos – senjorus sveikino talentingasis vadovas Darius Marcinkus ir jo auklėtiniai.
Geltonosios popietės kulminacija tapo menininkės Lauros Baltijutės dovana – šaržai senjorams, kurie bus puikus prisiminimas kiekvienam šventės dalyviui.
Akivaizdu, kad pirmasis blynas tikrai neprisvilo, o tikslas, kad Geltonoji popietė taptų tradiciniu Tarptautinės senjorų dienos renginiu, panašu, tiesiog privalo būti įgyvendintas.

Informacija atnaujinta
2020-10-01