Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kūrybiškas ir jaukus švenčių laukimas

Ne paslaptis, jog didžiosios žiemos šventės kasmet daugumai žmonių yra vienos laukiamiausių. Artėjant Kūčioms, Šv. Kalėdoms bei Naujiesiems metams norisi, jog jų laukimas būtų kuo prasmingesnis, šiltesnis, sukurtų daugiau teigiamų emocijų ir gerumo, todėl dienos centras Goda joms ruoštis pradėjo dar lapkričio mėnesį.

Lankytojų grupės nuolat ieškojo naujų idėjų, kaip šventiškai papuošti dienos centro aplinką. Daugelį papuošimų lankytojai gamino savo rankomis, o jiems sukurti buvo naudojamos įvairiausios priemonės, įskaitant ir antrines žaliavas, kurių panaudojimas yra draugiškas gamtai. Kalėdinių papuošimų gaminimas ne tik išlaisvino kūrybiškumą, bet ir sukūrė vienybės ir šiltumo jausmą, o bendro tikslo siekimas dar labiau suartino dienos centro bendruomenę. Savo gamintomis dekoracijomis lankytojai puošė eglutes, palanges, koridorius ir visus kitus dienos centro kampelius.

Advento laikotarpiu kiekviena grupė susigalvojo ir originalių tradicijų, vieni sutartomis dienomis rinkosi prie bendro stalo gerti arbatos bei skanauti savo gamybos saldumynų, kiti - kūrė advento kalendorius su užduotimis, kurias su dideliu džiaugsmu vykdė iki pat Kalėdų. Priartėjus pačioms Šv. Kalėdoms, dienos centre apsilankė tikrų tikriausias Kalėdų senelis, lankytojai keitėsi dovanomis, gamino dovanėles tėveliams, siuntė kalėdinius palinkėjimus bei kartu dainavo kalėdines dainas.

Dienos centro Goda lankytojai labai laukia Naujųjų metų bei to, ką naujo jie atneš.

                            

Informacija atnaujinta
2020-12-30