Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Medicinos darbuotojus sveikino Lietuvos džiazo festivaliai!

Lietuvos regioninių džiazo festivalių organizatoriai medicinos darbuotojus jų profesinės dienos proga nusprendė pasveikinti netradiciškai. Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės ir Nidos vakcinavimo centruose medikų garbei skambėjo ramaus džiazo melodijos. Taip praskaidrinant nuotaiką ir medikams, ir vakcinuojamiems žmonėms.
„Jeigu pandemijos virusas jau turi skiepus, tai džiazo virusas yra nenugalimas. Jis toks galingas, kad tave lydi iki paskutinio atodūsio“,- juokaudamas sako tarptautinio festivalio „Džiazo dienos Tauragėje“ organizatorius Valdas Latoža. „O jeigu rimtai, tai džiazo festivaliai ir medikai turi bendro panašumo – tenka daug improvizuoti, veikti ne pagal taisykles, kad gerai atliktume savo misiją.
Medikai gydo kūną, o džiazo festivaliai - sielą, įkvepia, suteikia gerų emocijų. Medikai ir džiazo koncertų organizatoriai nori kuo greičiau išlipti iš to košmaro, kurį mums primetė globalūs ir nacionaliniai įvykiai. Jau antri metai priešakinėse pozicijose pluša medikai, tad tik muzikos garsais būdami turtingi, ir tik jais mes galime jiems pasakyti AČIŪ“ - jau nebejuokaudamas priduria tarptautinio festivalio „Džiazo dienos Tauragėje“ lyderis Valdas Latoža.
Šiaulių džiazo festivalio siela Remigijus Ruokis kartu su Šiaulių – Klaipėdos gitaristu Vykintu A. Jasaičiu ir pianistu Martynu Šiauliu atliko ne tik pasaulyje gerai žinomus džiazo standartus, bet ir pradžiugino savo kūrybos kompozicijomis mūsų įstaigos medicinos darbuotojus.
 
Renginio akimirkas galite pamatyti čia (paspauskite nuorodą)

Informacija atnaujinta
2021-04-28