Kokybės sertifikatai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Mūsų namuose senjorų meniniai gabumai atsiskleidžia peržengus ir 90 metų slenkstį

Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose gyvenančiai Genovaitei - Anelei balandžio mėnuo ypatingas, šiandien atidaryta autorinė darbų paroda „Spalvų magija“. Genovaitę - Anelę parodą eksponuoti paskatino socialinė darbuotoja Ligita.
 
Genovaitės – Anelės gyvenimas kupinas skirtingų patirčių, būdama 19 metų moteris kartu su seserimi buvo ištremta į Sibirą. Beveik po 10 metų grįžusi į Šiaulius moteris darbavosi statybų srityje, dirbdama buhalterinį darbą.
 
Jaunystėje dirbau techninį darbą, kūrybos asmeniniame gyvenime buvo labai mažai, greičiausiai meninę gyslelę aš paveldėjau iš savo ilgaamžės mamos – teigia Genovaitė – Anelė.
 
Apsigyvenusi Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose, Stacionarios globos ir slaugos padalinyje moteris sutiko daug bendraminčių, ji nuolat aktyviai įsitraukia į visas kūrybines veiklas. Spalvinimas – nauja moters aistra, spalvindama aš atsipalaiduoju, mane užplūsta ramybė ir kūryba – teigia Genovaitė – Anelė.
 
Džiaugiamės galėdami pristatyti jos pirmąją autorinę darbų parodą „Spalvų magija“, tikime, kad moteris savo talentus vystys ir dar ne kartą nustebins asmeninėmis parodomis!
Būkite drąsūs asmeniniams atradimams, amžius nėra riba!

Informacija atnaujinta
2022-04-27