Pasitikome vasarą sveikai!

Šiaulių miesto savivaldybės globos namų Stacionarios slaugos ir globos padalinio senjorai žino, kad subalansuota mityba yra vienas iš sveikos gyvensenos principų, todėl labai džiaugėsi slaugytojų Neringos ir Kristinos paskaita, kurioje specialistės priminė, kad pagrindinės sveikos mitybos taisyklės – maisto įvairovė, reikalingų gauti medžiagų kiekis, valgymo reguliarumas, kuris turėtų išlikti ir vasarą. Paskaitos metu, senjorai vaišinosi arbatžolių arbata ir sveikuoliškomis vaišėmis.
Floristinėse dirbtuvėse, socialinio darbuotoja padėjėja Virginija kartu su senjorėmis kūrė gėlių kompozicijas, kuriomis specialistė papuošė neprižiūrimus Rėkyvos kapinių kapus.
Savaitei įpusėjus savo sportinę energiją išliejome sporto šventėje, taip pat su dideliu entuziazmu mėgavomės tokiais stalo žaidimais, kaip Bingo, Dobble, kortų žaidimu Uno ir kt., mat Globos namų senjorai kiekvieną savaitę noriai susiburia į stalo žaidimų popietes.
Savaitės pabaigoje, kulinarinėse dirbtuvėse senjorai kartu su socialinio darbuotojo padėjėja Reda, gamino ir skanavo gardžias, vasariškas salotas.

Būkite stiprūs ir sveiki pasitikdami vasarą!