Naujovė Šiauliuose - Socialinės dirbtuvės!

Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, įgyvendindamas institucinės globos įstaigų pertvarką Lietuvoje, Europos Sąjungos (ES) lėšomis įgyvendins projektą „Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra“. Šiuo projektu siekiama didinti darbingo amžiaus asmenų su proto ir (arba) psichikos negalia, savarankiškumą ir taip įgalinti juos gyventi bendruomenėje pagal jų poreikį teikiant bendruomenines apsaugoto būsto, socialinių dirbtuvių, įdarbinimo su pagalba, pagalbos priimant sprendimus paslaugas.
Šiaulių miesto savivaldybės globos namai laimėjo finansavimą steigti socialines dirbtuves asmenims su proto ir psichikos negalia Šiaulių mieste trejiems metams. Socialinėse dirbtuvėse gali dalyvauti proto ar psichikos negalią turintys iš dalies savarankiški asmenys nuo 18 metų, asmenys, kuriems nustatytas nuo 20 iki 55 proc. darbingumo lygis bei asmenys, kuriems nustatyti labai riboti, riboti ir vidutiniai bendrieji darbiniai gebėjimai, viso – ne mažiau kaip 10 asmenų.
Dienos centro „Goda“ lankytojai atliks realias darbinio užimtumo veiklas siekiant jiems padėti įgyti darbinius įgūdžius. Kiekvienam projekto dalyviui bus mokama stipendija. Dienos centre „Goda“ paslaugų gavėjai įsitrauks į maisto gamybos bei aplinkos tvarkymo darbus.

Kviečiame sekti dienos centro „Goda“ socialinių dirbtuvių naujienas Facebook paskyroje: Pirmas Kąsnis