Šiaulių miesto savivaldybės globos namų languose dega vienybės ir pergalės žvakutės

Žvakelės languose – lyg mažos liepsnelės nuo laužų, degusių Vilniaus gatvėse 1991 sausį, simbolizuoja visų mūsų pažadą ir toliau nepailstamai ginti Lietuvos laisvę Globos namų bendruomenės nariai nuo ankstyvo ryto pasipuošė aksesuarais – Neužmirštuolės gėlės žiedais, kurie simboliškai ragina visus Lietuvos gyventojus Sausio 13 dieną į atlapą įsisegti vieningą simbolį – Neužmirštuolės gėlės žiedą. Esame […]

Skip to content