Socialinių darbuotojų dieną – padėka už prasmingą darbą

Rugsėjo 27-ąją Šiaulių miesto savivaldybė pakvietė miesto socialinius darbuotojus į iškilmingą profesinės šventės minėjimą Šiaulių kultūros centre. Į šventinį renginį susirinko daugiau kaip 500 socialinėje srityje dirbančių specialistų – nuo nevyriausybinių organizacijų iki viešųjų įstaigų ir savivaldybės struktūrų. Socialinių darbuotojų darbas – tai ne tik pareigos, tai pašaukimas, reikalaujantis jautrumo, atsidavimo ir kantrybės. Už šį […]

Skip to content