Šviečiančių žibintų vakaras Šiaulių miesto savivaldybės globos namų kieme

Šviečiančių žibintų vakaras Šiaulių miesto savivaldybės globos namų kieme

Spalio 24 dienos vakarą Šiaulių miesto savivaldybės globos namų kieme tradiciškai nušvito šimtai švieselių – vyko Šviečiančių žibintų vakaras, subūręs globos namų gyventojus, darbuotojus, artimuosius ir svečius į jaukų rudens šventės minėjimą. Šiemet kiemą papuošė net 385 žibintai, simbolizuojantys šviesą, viltį ir bendrystę. Kiekvienas jų – kruopščiai ir su meile kurtas rankomis, o pasiruošimas šiai […]

Skip to content