Įtraukusis ugdymas praktiškai: konferencija ir kūryba Šiauliuose

Šiaulių miesto savivaldybės globos namai

Spalio 22 dieną Šiaulių lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ vyko respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų metodinė–praktinė konferencija „Įtraukusis ugdymas kviečia bendradarbiauti: kaip mums sekasi?“. Konferencijoje pranešimą „Individualios pagalbos poreikių turinčių asmenų įtrauktis į bendruomeninį gyvenimą per meninę veiklą“ skaitė Šiaulių miesto savivaldybės globos namų direktorė Danutė Akaveckienė ir Socialinių paslaugų padalinio vadovė Justina Pinčiauskaitė. Po konferencijos vyko […]

Skip to content