Nuoširdžiai dėkojame už staigmeną seneliams

Šiaulių miesto savivaldybės globos namai

Nuoširdžiai dėkojame UAB „Taurinas“ už saldžią staigmeną mūsų seneliams! Jūsų gerumas ir dėmesys suteikė daug džiaugsmo, šypsenų jų kasdienybėje. Tokie gestai primena, kaip svarbu dalintis rūpesčiu ir gerumu su vyresnio amžiaus žmonėmis. Ačiū, kad darote pasaulį draugiškesnį.

Skip to content