Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose apsilankė Trys karaliai

Šiaulių miesto savivaldybės globos namai

Sausio šeštosios rytą Globos namuose tvyrojo ypatinga ramybė. Atrodė, lyg laikas būtų trumpam sustojęs, leisdamas pajusti tikrąją šventės prasmę. Pro duris įžengė Trys Karaliai – nešini auksu, smilkalais ir mira. Tai dovanos, kurios nuo seno simbolizuoja pagarbą, tikėjimą ir meilę žmogui. Dienos centre Goda Trijų Karalių apsilankymas buvo itin laukiamas ir dosnus dovanomis. Sukant laimės […]

Skip to content