Šokolado ir šypsenų diena mūsų namuose

Trečioji Meilės savaitės diena Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose buvo kupina saldžių akimirkų, šiandien senjorus pakvietėme į fondiu degustaciją „Saldus meilės skonis“. Kvapnus tirpintas, pieniškas šokoladas, švieži vaisiai ir uogos subūrė visus prie bendro stalo. Kiekvienas galėjo pasimėgauti desertu, pasidalinti įspūdžiais ir pasinerti į šiltus pokalbius. Saldus šokolado aromatas užpildė namų koridorius, o senelių šypsenos […]

Mūsų namuose meilė kuriama rankomis

Šiaulių miesto savivaldybės globos namai

Antroji Meilės savaitės renginių diena Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose buvo skirta kūrybai. Šią dieną ypatingas dėmesys skirtas kūrybinio užimtumo veikloms, kurios senjorams ne tik labai patinka, bet ir suteikia galimybę išreikšti save, pabūti kartu bei patirti kūrimo džiaugsmą. Aktyviausios Globos namų senjorės su dideliu entuziazmu dekoravo ir lipdė širdeles – meilės, šilumos ir artumo […]

Skip to content