Bendrystės kupinos Joninės Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose

Šiaulių miesto savivaldybės globos namų kieme jaukiai paminėjome Joninių šventę. Jos metu kartu leidomės į smagius žaidimus, ieškojome paparčio žiedo, ragavome gardžius patiekalus ir prisiminėme Joninių papročius bei šios šventės burtus. Globos namų specialistė nupynė gražius vainikus, kuriais papuošėme Jonų ir Janinų galvas. Džiaugiamės, kad šiemet galėjome nuoširdžiai pasveikinti net šešis šventės jubiliatus! Muzikinę nuotaiką […]

Skip to content