Globos namų socialinės darbuotojos ir užimtumo specialistės nuolat tobulėja, ieško naujų metodų siekiant praturtinti socialinių paslaugų gavėjų kasdienybę ir užimtumą.
Šiandien mokymosi kelias mus nuvedė į Šiaulių „Rūtos“ šokolado muziejų ir dirbtuves, kur ne tik susipažinome su šokolado gamybos istorija, bet ir pačioa kūrėme rankų darbo saldainius.
Tai buvo ne tik saldus, bet ir įkvepiantis potyris, kupinas kūrybiškumo, sensorikos lavinimo ir bendrystės. Šokolado dirbtuvės puikiai atspindi tai, ką siekiame kurti ir savo kasdienėje veikloje su Globos namų gyventojais.
Įgytomis žiniomis ir jau netrukus pasidalinsime organizuodamos konditerines kūrybines dirbtuves, kurios taps nauja, saldžia užimtumo forma mūsų paslaugų gavėjams.
Tikime, kad smagūs, prasmingi užsiėmimai gali ne tik lavinti socialinių paslaugų gavėjų įgūdžius, bet ir dovanoti geras emocijas.























