Saulėta senjorų savaitė: Popietė prie kavos puodelio ir meno šviesoje

Ketvirtoji „Saulėtos senjorų savaitės“ diena dovanojo širdžiai mielų akimirkų. Globos namų senjorai, lydimi socialinių darbuotojų, lankėsi Žvejų užeigos restoranėlyje. Mėgaujantis Rėkyvos ežero ramybe, kirų draugija ir saulės spindulių šiluma, visi vaišinosi gardžiu obuolių pyragu ir saldžia popietės kava. Tai buvo jaukus sustojimas bendrystei ir atokvėpiui. Tuo pat metu Globos namų dienos centro Goda senjorų grupė […]

Skip to content