Vakar Šiaulių miesto savivaldybės globos namų dienos centre Goda vyko tradicinis Mėlynojo stalo pokylis – ypatinga bendruomenės šventė, burianti visus draugėn. Tai buvo diena, kupina bendravimo, bendradarbiavimo, gerų emocijų ir buvimo kartu džiaugsmo.
Mėlynojo stalo puota, žaidimų čempionatas, solistų koncertas ir šokiai – tik dalis veiklų, kurios dovanojo daug šypsenų ir nepamirštamų akimirkų. O kur dar pasiruošimas šventei – jis taip pat suvienijo bendruomenę ir leido kiekvienam prisidėti prie šios gražios dienos kūrimo. Dėkojame visiems, kurie dalyvavo, padėjo ir kūrė šventinę nuotaiką. Tai buvo dar viena nuostabi diena, priminusi, kokia stipri ir graži yra dienos centro Goda bendruomenė.










