Bendrystės kupinos Joninės Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose

Šiaulių miesto savivaldybės globos namų kieme jaukiai paminėjome Joninių šventę. Jos metu kartu leidomės į smagius žaidimus, ieškojome paparčio žiedo, ragavome gardžius patiekalus ir prisiminėme Joninių papročius bei šios šventės burtus.

Globos namų specialistė nupynė gražius vainikus, kuriais papuošėme Jonų ir Janinų galvas. Džiaugiamės, kad šiemet galėjome nuoširdžiai pasveikinti net šešis šventės jubiliatus!

Muzikinę nuotaiką dovanojo Šiaulių miesto žmonių su negalia klubas Židinys muzikantai, o šventę vainikavo gardžios žuvienės degustacija, kurios recepto paslaptį globos namų virtuvės šefė saugo kaip didžiausią paslaptį.

Tegul šios Joninės palieka šiltus prisiminimus širdyje, o kartu praleistas laikas draugų rate tampa gražia tradicija, kuri dar ilgai džiugins bendrystės jausmu.

Skip to content