Saulėta Senjorų Savaitė

Ruduo – melancholiškas, jaukus ir be galo spalvingas metas, todėl jau antrus metus iš eilės, pirmąją spalio mėnesio savaitę Šiaulių miesto savivaldybės globos namų Stacionarios slaugos ir globos padalinyje netrūksta šviesos, mat rengiame Saulėtos Senjorų Savaitės renginių ciklą!

 

 

Šiais metais renginių ciklą pradėjome senjorų darbų paroda „Spalvingas gyvenimo kelias“, kurioje eksponuojami piešimo ant vandens ir ant lino darbai, į kuriuos kiekvienas sudėjome visas savo idėjas ir širdį.

Spalio 1-ąją, džiaugdamiesi rudens saule ir spalvingais medžių lapais, neskubėdami keliavome į restoraną Žvejų užeiga, kur skanavome rudeninius desertus, kalbėdamiesi apie besikeičiančių amžiaus tarpsnių svarbą asmenybės brandai.

Šiais metais „Saulėtos Senjorų Savaitės“ viešnia – kišeninių kalendorėlių kolekcionierė Jūratė Kirklienė, jai kalendorėlių kolekcionavimas neatsiejama gyvenimo dalis jau 27 metus. Jūratės kolekcijoje - virš 9000 kišeninių kalendorėlių, kolekcijoje kalendorėliai patys įvairiausi: popieriniai, plastikiniai, mediniai. Kolekcijoje puikuojasi lietuviški, latviški, rusiški, suomiški, vokiški, lenkiški, taip pat kalendorėliai iš Tailando ir Meksikos. Susitikime kolekcionierė pasakojo apie savo seniausiąjį 1959 m. kalendorėlį, o paklausus kaip Jūratė atsimena visus savo kalendorėlius, mat susitikdama su kitais kolekcionieriais ar draugais ji keičiasi kalendorėliais, ji mus patikino, kad turi gerą atmintį, mat atsimena ne tik savo kalendorėlius, bet ir išskirtinių egzempliorių dovanotojus.

Spalvingą Senjorų Savaitę baigėme kepdami auksinių obuolių pyragą, kuriuo senjorės vaišino visus Globos namų bendruomenės narius. Gurkšnodami gardžią kavą ir mėgaudamiesi obuolių pyrago gabalėliu, linkime įkvepiančių ir spalvingų gyvenimo akimirkų, o jei Jūsų kasdienybėje pritrūks spalvų – atvykite pas mus į svečius!