Kokybės sertifikatai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Atidarome braškių sezoną skanaudami braškinius kokteilius

Kas gali būti geriau už šaunią draugų kompaniją ir saulės kaitrą? Braškiniai ledų kokteiliai!!!!
 
Šiandien socialinė darbuotoja Dalia Globos namų bendruomenės narius pakvietė skanauti braškinius ledų kokteilius ir lietuviškas, saldžiąsias braškes.
 
Susirinkusiai kompanijai specialistė priminė, braškės - puiki prevencija širdies ir kraujagyslių ligoms, jos taip pat stabdo ir senėjimo procesus.
 
Mokslininkai teigia, kad didelis antioksidantų kiekis braškėse gali padėti neutralizuoti neigiamą laisvųjų radikalų poveikį organizme, braškės stiprina imuninę sistemą.
 
Braškės – vienintelės uogos, kurių sėklos yra išorėje. Sakoma, kad vidutinio dydžio braškė sėklų turi apie 200.
Kaip gi valgyti braškes, priklauso tik nuo jūsų vaizduotės, jos gali tapti puikiu deriniu su sūriu ir riešutais, arba pačiais gardžiausiais ledais.
 
Mielieji, prasideda braškių sezonas, eksperimentuokite savo virtuvėse.

Nauji socialiniai partneriai aktyviai įsitraukė į Globos namų veiklas

Siekdami pokyčių, puoselėdami savo aplinką nuolat ją gražiname. Globos namų bendruomenė džiaugiasi partneryste su Šiaulių menų mokyklos bendruomene, kurios žaviosios specialistės Daiva Dominauskienė ir Jolita Udrienė papuošė Globos namų sienas nuostabiais piešiniais - magnolijų žiedais.
 
Susitikimo metu su mokyklos bendruomenės nariais pasidalinome savo kasdienybės veiklomis, idėjomis kaip galime prisidėti prie įtraukiojo ugdymo plėtojimo skatinant kartų mainus.
 
Nuoširdžiai dėkojame Šiaulių menų mokyklos bendruomenės nariams, direktoriui Valerijui Simulikui, neformaliojo švietimo skyriaus vedėjai Vilmai Ptašinskienei, bei pedagogėms Daivai ir Jolitai už sėkmingą bendrystės pradžią ❤

Globos namų specialistės dalyvavo Sijonuotos vasaros pasitiktuvėse

Šiaulių miesto savivaldybės globos namų specialistės pasipuošė suknelėmis, prisiskynė gėlių žiedų ir susiruošusios pikniko krepšį išdūmė į Chaimo Frenkelio vilą, kurios sode žavioji Jolanta Chlevickienė subūrė moteris į moteriškumo renginį - „Sijonuotos vasaros pasitiktuves".
 
Renginio metu su būriu pasipuošusių damų klausėmės muzikos kūrinių ir Ilonos Bakšės žydėjimo eilių.
 
Išbandant „Laimės linijų" metodą Daiva Sadeckienė susirinkusioms moterims priminė, kad kiekviena iš mūsų - kūrėja, galinti bendrystės tinkle įpiešti savo energetinę liniją, įgalindama atsiveriančias galimybes".
 
Vakaro eigoje, renginio dalyvės lūpas ryškino raudonos spalvos - moteriškumą simbolizuojančiais lūpų dažais, rankas puošė laikinomis chna tatuiruotėmis ir džiaugdamosios moterų kompanija - basomis šoko Chaimo Frenkelio vilos sode.
Už iniciatyvą suburti žaviausias moteris dėkojame Jolantai Chlevickienei, nuoširdžiai dėkojame fotografei Gintarei Daknytei už akimirkų sustabdymą fotografijose ❤

Šėliojame su studijos „Šėlsmas" edukatorėmis

Šiandien Globos namų kieme nerimo aistros, mat pas mus svečiuose studijos „Šėlsmas" edukatorės ir jų augintiniai.
 
Edukacijos metu senjorai turėjo galimybę gyvai pažinti įvairius gyvūnus roplius ir žinduolius, pūkuotukus ir žvynuočius ❤
 
Edukacinių užsiėmimų metu bendruomenės nariai sužinojo daug įdomių faktų apie gyvūnų auginimo subtylybes.
 
Dažnai nesusimąstome, kokį poveikį mums daro gyvūnai, šiandien laikydami rankose, glostydami gyvūnus analizavome kokias emocijas jie mums kelia.
 
Senjorai, teigia, kad matydami ir glostydami gyvūnus jie nusiramina, kyla pozityvios emocijos ❤
 
Nuoširdžiai dėkojame už puikų laiką studijos „Šėlsmas" bendruomenei ❤

Olimpinė diena Globos namuose

Lietuvoje pirmą kartą Olimpinė diena buvo surengta 1989 metų gegužės 13 dieną Vilniuje. 2015 metais sporto šventės organizatoriai pradėjo turą po didžiuosius Lietuvos miestus.
 
Tradiciškai Olimpinė diena suorganizuota Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose – kasmet sporto šventėje veiklos randa kiekvienas Globos namų bendruomenės narys.
 
Olimpinės dienos iniciatorius, Globos namų specialistas Visvaldas visus šventės dalyvius subūrė krepšinio, futbolo, smiginio, žolės riedulio rungtyse bei šaškių turnyre.
 
Azartiškose sportinėse rungtyse varžėsi būrys sporto entuziastų, džiaugiamės, kad visi Olimpinės dienos dalyviai buvo apdovanoti šventinėmis dovanomis, o patys stipriausi – aukso medaliais ir sportinėmis taurėmis ❤❤❤
 
Šiaulių miesto savivaldybės globos namų bendruomenė nuoširdžiai dėkoja LISTEE, trims nuostabioms merginoms Agnei, Linai ir Agnei, kurios kuria tvarius, rankų darbo drabužius ir aksesuarus ❤❤❤
 
Olimpinės dienos proga, LISTEE Globos namų bendruomenės narius puošia nuostabiais, išskirtinio dizaino marškinėliais, kurie žavi ne tik savo spalvomis, bet ir įkvėpia senelius siekti didėlių pergalių!
 
Nuoširdžiai dėkojame geraširdėms Globos namų rėmėjoms ❤❤❤

Globos namų specialistai nuolat gilina savo žinias

Šiaulių miesto savivaldybės globos namų specialistai dalyvavo lyderystės konsultanto Vygando Pikčiūno mokymuose „Sėkmingas pozityvių santykių formavimas kolektyve“.
 
Lektorius pristatė sėkmingos tarpasmeninės komunikacijos procesus, pozityvaus mąstymo įtaką žmogaus gyvenimui, mokė, kaip siekti asmeninės motyvacijos, kaip palaikyti teisingą požiūrį į save, žinant savo stiprybes.
 
Praktinių užsiėmimų metu mokymų dalyviai praktiškai išbandė meditacinę relaksaciją, kuri gali tapti puikiu būdu sumažinti stresą, atsipalaidavimo, greito poilsio, teisingo kvėpavimo technikas.

Cinamonas ir Sniegis džiugina bendruomenės narius

Cinamonas ir Sniegis džiuginą bendruomenės narius.

Globos namuose nauji gyventojai - broliukai triušiukai Cinamonas ir Sniegis!

Šiuos gražius triušiukus mums dovanojo SOS vaikų kaimai Lietuvoje / SOS Children's Villages Lithuania atstovės Irma ir Karolina. 

Globos namų bendruomenė dėkoja už pasitikėjimą ir naujus draugus mūsų senjorams.

Gyvūnų terapija – plačiai taikomas pagalbinis gydymo metodas sunkiai bendraujantiems ir psichologinių sutrikimų turintiems asmenims.

Neurobiologinis kontaktas tarp žmogaus ir gyvūno formuojasi betarpiškai ir įtakoja emocijų, verbalinių gebėjimų kaitą.

Irma ir Karolina, pažadame naujuosius draugus mylėti ir lepinti dėmesiu.

Skaniausias vasaros maistas - salotos

Vasarą riebius patiekalus norisi keisti į lengvesnius ir gaivesnius maisto patiekalus, todėl dažnai šiltojo sezono maistas yra - salotos.
 
Šiandien Globos namų virtuvės šefė Diana, Globos namų bendruomenės narius subūrė į gaivių, vasariškų salotų degustaciją.
 
Didžiausias salotų privalumas slypi jų ingredientų universalume, o patiekalo sotumą galima užtikrinti didesniu kiekiu sėklų, ar sauja krevečių salotas pristato Diana.
 
Šiandien skanaujama gardžias tuno salotas su šviežių burokėlių lapais, krevečių salotas bei gaivias pekino kopūstų su paprikomis salotas.
 
Daugeliui degustatorių labai patiko brokolių salotos su spanguolėmis, bei vaikystę primenančios ridikėlių salotos su šviežių svogūnų laiškais.
 
Mielieji, vasara - puikus metas eksperimentams virtuvėje, atraskite skaniausius vasaros skonius savo lėkštėje ❤❤❤

Globos namus puošia spalvinga ,,Menučių“ paroda

Mokslo metus vaikų dailės studija ,,Menučiai“ jau 15 metų sėkmingai kūrybiškai ugdanti vaikus, tradiciškai baigia nuostabia kūrybinių darbų paroda.
 
Šiauliečius vaikus dailės paslapčių moko VšĮ ,,Menoja“ Šiaulių skyriaus vadovė Daiva Stakvilevičienė ir dailės mokytoja Eglė Novožilovienė.
 
Parodą, skirtą seneliams pristato 34 eksponatus, kuriuos tapė 6 – 14 metų jaunieji dailininkai. Drobėse akriliniais dažais pražydo gražiausios puokštės, atgijo močiučių pasakos, ryškiausi ir saldžiausi vaikystės prisiminimai.
 
Sakoma, jog pasidalintas džiaugsmas – dvigubas džiaugsmas, todėl šaunieji „Menučiai" su Globos namų bendruomenės nariais ir svečiais dalinasi savo spalvota tapyba.
 
Šiaulių miesto savivaldybės globos namų bendruomenė dėkoja, mažiesiems menininkams, jų spalvingi paveikslai džiugina senelių širdis ir primena, kad mažos širdelės yra dėkingos ir juos mylinčios.
 
Nuo gegužės 15 dienos vaikų dailės studijos ,,Menučiai“ kūrybinių darbų paroda eksponuojama Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose ❤

Natūraliomis priemonėmis lepiname moterų veido odą

Šiltuoju sezonu mūsų odą nualina saulės spinduliai, tad neretai susiduriame su išsausėjusios odos problema. Vasarą atgaivinti odą ir užtikrinti jos grožį galime natūraliomis naminėmis priemonėmis, pasakoja individualios priežiūros darbuotoja Aušra.
 
Šiandien Aušra sukvietė bendruomenės moteris į grožio oazę, kurioje moterys lepinosi natūraliomis priemonėmis, kurios atgaivino ir drėgino jų veido odas ❤
 
Specialistė priminė, kad agurkai – vandeninga daržovė, juose esantis vanduo nepaprastas. Be šiame vandenyje esančių mikroelementų ir mineralų, agurkuose taip pat gausu vitaminų.
 
Aušros teigimu, kiaušiniai tinka ne tik kiaušinienei kepti, jie puikiausia priemonė ir veido kaukėms, nes juose gausu naudingų vitaminų ir mineralų.