Kokybės sertifikatai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Mūsų namuose - Stebuklų metas

ODORO - Lietuvoje gaminamų kvepiančių produktų, skirtų namams, prekės ženklas, kurio tikslas - mylimiausioms erdvėms suteikti nuotaiką, spalvas ir jaukumą per kvapą.
 
ODORO išskirtinumai - itin geras kvapo efektas, kurį lemia itin aukšta aromatinio aliejaus koncentracija, lietuvių uoslei pritaikyti kvapai, daug meilės ir profesionalumo kiekvienoje detalėje ir smulkmenoje.
 
Šiaulių miesto savivaldybės globos namų bendruomenė džiaugiasi geradarių dovana, mūsų namai kvepia magiškai, ODORO mums dovanoja namų kvapus „Stebuklų metas“.
 
Stebuklai mūsų namuose prasideda vos įžengus pro duris, čia mus ir Globos namų svečius džiugina saldus, romantiškai gaivus kvapas kurį skleidžia skirtingos kvapo natos: persikas, avietė, raudonos uogos, lelija, gintaras, kedras, vanilė ir muskatas.
 
Namų kvapai savo stilinga talpa ir visus užburiančiu kvapu puošia ir kvėpina Globos namų viešąsias erdves ir senjorų kambarius. Dėka ODORO, mūsų namuose vyrauja šventiška nuotaika, prabudinančia senelių laimės pojūtį, džiugesį, norą apsikabinti ir įžvelgti nesibaigiančius stebuklus kiekvienoje senjorų gyvenimo akimirkoje.
 
Nuoširdžiai dėkojame ODORO už dovanas ❤
 

Pasaulinės Parkinsono dienos minėjimas

Pasaulinė Parkinsono diena kasmet minima balandžio 11 dieną, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į Parkinsono ligą.
 
Globos namų slaugytoja Elmutė sukvietė Globos namų bendruomenę į grupinę paskaitą, kurios metu senjorai prisiminė ligos simptomatiką ir prevencines priemones.
 
Parkinsono liga – neurodegeneracinė liga, prasidedanti dėl dopamino trūkumo ekstrapiramidinėje sistemoje, sukelianti smegenų funkcijos sutrikimus, kurie nulemia palaipsnį judesių kontrolės praradimą. Tai lėtinė, progresuojanti liga, tačiau tam tikras fizinis aktyvumas rekomenduojamas visose ligos stadijose.
 
Parkinsono ligą išduoda ne tik rankų drebėjimas – nejudrus ir sustingęs kūnas, nusilpusi uoslė ar skonis, prasta nuotaika, blogas miegas, nuovargis.
 
Vieni dažniausiai pasireiškiančių yra motoriniai simptomai: judesių sulėtėjimas, sutrumpėjęs žingsnis, sunkumas pradėti judesį, raumenų sukaustymas. Visa tai padidina ir kritimų riziką.
 
Kita simptomų grupė yra nemotoriniai simptomai: depresija, nuovargis, kognityvinių funkcijų blogėjimas, apatija, miego sutrikimai, skausmai, vidurių užkietėjimas, ortostatinė hipotenzija.
 
Aktyvus dalyvavimas įvairiose meninėse ir sportinėse veiklose, socialinė įtrauktis labai svarbi Parkinsono ligos prevencijai – priminė slaugytoja Elmutė.
 
Specialistė drauge su senjorais išbandė greitą mankštą, kuri labai svarbi kasdieninės smulkiosios motorikos lavinimui ❤

Dalyvavome Muilo gamybos edukacijoje

Istoriniai šaltiniai teigia, kad muilas buvo gaminamas iš medžio pelenų ir vandens mišinio, kuris būdavo virinamas ir jame tirpinami riebalai. Egipto archeologai, kasinėdami Nilo deltoje, išsiaiškino, kad muilas buvo gaminamas mažiausiai prieš 6000 metų, - primena socialinė darbuotoja Žydrūnė.
 
Muilą naudojame kasdien, tačiau nesusimąstome, kaip jis atsirado? Kaip prausėsi karaliai ir jų damos viduramžiais, kada atsirado toks muilas, kokį naudojame dabar? Viską apie muilą, jo istoriją ir gamybos ypatumus sužinojome muilo gamybos užsiėmime su edukatore Ramune ❤
 
Užsiėmimo metu dalyviai ne tik išmoko derinti spalvas, bet ir kaip tikri muilo gamybos ekspertai kūrė savo muilo receptą, formas ir muilo ornamentus.
 
Visi Globos namai kvepėjo skiritngais kvapais: levandomis, apelsinais, čiobreliais ir kitais kvapais, mat kiekvienas edukacijos dalyvis savo muilą kvėpino mėgstamiausiais eteriniais aliejais.
 
Išbandykite naminio muilo magiją ir savo namuose !!! ❤

Mūsų dienos kaip šventė!

Prabėgo pirmasis šių metų ketvirtis, atrodo tik purų sniegą kasėme savo namų kiemo teritorijoje, o jau šiandien džiaugiamės grįžusios mūsų mylimos gandrų poros kaiminyste už tvoros!!!!
 
Dalinamės trumpa refleksija, apie pirmuosius tris šių metų mėnesius Globos namuose ❤
 
Primename, kad Šiaulių miesto savivaldybės globos namai yra akredituota jaunimo savanorius priimanti organizacija.
 
Šiaulių miesto savivaldybės globos namai laukia savanorių!
 
Laukiame Jūsų atviromis širdimis ❤❤❤

Natūralios dovanos puošia senjorų šventinį stalą

Šiaulių miesto savivaldybės globos namų senjorai susibūrę velykiniams pusryčiams diskutuodami teigia, kad Velykinis stalas neįsivaizduojamas be margučių, žalumynų ir gamtos natūralumą simbolizuojančių namų aksesuarų.

Senjorai prisimena, kad jų vaikystės laikais kiekvienas daiktas atsidūręs ant šventinio stalo, simbolizuodavo namų pilnatvę ir gerovę ❤️

Šiandien dalindamiesi velykinėmis istorijomis džiaugiamės "Medžio istorijos" dovanomis - ąžuoliniais kiaušinių dėkliukais, kurie ne tik džiugina ir puošia senelių namus, bet ir įkvepia ieškoti ąžuolinės tvirtybės kasdienybės akimirkose.

Dėkojame Medžio Istorijos už išskirtines dovanas seneliams ❤️❤️❤️

https://www.medzioistorijos.lt/

Su pavasario žaluma laukiame spalvingos Velykų šventės

„Velykos – pavasario šventė, kai esame išsiilgę natūralios žalumos, o kol jų laukiame už lango, turime laiko gaivumo nuotaiką susikurti namuose.
 
Globos namų moterys džiaugiasi, kad kūrybinėse dirbtuvėse pavyksta pasigaminti tvarias dekoracijas, štai susirinkusios nugenėtų medžių šakeles, atsinaujinusios senas velykines dekoracijas šiais metais ir vėl nuostabiai pasipuošėme namus.
 
Džiaugdamiesi velykinėmis nuotaikomis, Globos namuose svečiavosi Šiaulių "Spindulio" ugdymo centras bendruomenės nariai, kurie kartu su senjorais dalinosi Velykų šventės tradicijomis ir vaišinosi gardžiais kepiniais, kuriuos kepė ugdymo centro tėveliai.
 
Svečiai kartu su senjorais žaidė „Didžiojo kiaušinio" žaidimą, vieni kitiems linkėdami tvirtų margučių ir geros sveikatos. Susitikimo metu seneliai dalinosi gyvenimiškomis pamokomis ir patarimais, kurių aktyviai klausėsi jaunieji draugai.
 
Šventinę popietę baigėme susitikimu su Šiaulių sporto gimnazija sportininkais, kurie saldžiomis dovanėlėmis palepino visus Globos namuose gyvenančius senelius ❤
 
Puoškite namus, dailindamiesi širdies gerumu ir saulės šiluma ❤

Kiekvienas žmogus - unikalus ir ypatingas

❤ Šiandien minima pasaulinė Dauno sindromo diena. Šios dienos tikslas – formuoti teigiamą visuomenės požiūrį į Dauno sindromą turinčius žmones, jų ir jų šeimų integraciją į visuomenę.
❤ Skirtingos vienos poros kojinės yra tapusios tarptautiniu tolerancijos žmonėms su Dauno sindromu simboliu, todėl šiandien Globos namų bendruomenės nariai puošiasi skirtingomis kojinėmis.
❤ Kartu galime sukurti pasaulį, kuriame kiekvienas žmogus jaučiasi priimtas, suprastas ir vertinamas dėl savo unikalumo❤️
 
Nenurašyk, o palaikyk!!!

Dėkojame krepšinio klubui „Šiauliai" už kokybišką laisvalaikį bendruomenės nariams

Krepšinio klubas „Šiauliai“ BC Šiauliai suformuotas 1994 metais, kai Šiaulių „Kelininko“ pagrindu sudaryta bei krepšinio entuziastų vedina komanda priimama į Lietuvos krepšinio lygą (LKL). Debiutiniame sezone geltonai - juoda komanda didelio kovingumo dėka užima 4 vietą, aplenkdama daug labiau patyrusias komandas.
 
Krepšinio klubo bendruomenės nariai Globos namų specialistams ir socialinių paslaugų gavėjams dovanoja bilietus į krepšinio varžybas ir kitus renginius, užtikrindami kokybišką Globos namų bendruomenės laisvalaikį ❤❤❤
 
BC Šiauliai, linkime, kad Jūsų dosnumas virstų didelėmis pergalėmis krepšinio aikštelėje ❤ ❤ ❤

Prevencinis spektaklis padeda senjorams apsisaugoti nuo sukčių

Senjorai vis dažniau sulaukia skambučių ar pranešimų iš asmenų, jie tampa netikrų loterijų ir premijų schemų aukomis, kuriose jiems žadama didelė suma pinigų ar prizai už netikro mokesčio sumokėjimą.
 
Spektaklis - senjorus edukuojanti priemonė, kurią puikiai naudoja asociacijos „Menų šaltinis" moterys ❤
 
Pavasarininės viešnagės metu, Globos namų bendruomenei menininkės dovanojo spektaklį „Vyras į namus", kurio tikslas prevenciškai šviesti senjorus, atskleidžiant pagrindinius sukčiavimo būdus, kuriuos naudoja sukčiai ❤

Šiaulių maltiečiai džiugina senjorų širdis ir puošia Globos namus

Pasitinkant pavasarį Šiaulių maltiečiai Globos namų bendruomenės nariams padovanojo nuostabią muzikinę programą „Mylimi ne tik vasario 14".
 
Koncerto metu Šiaulių Juventos menininkai jaunieji menininkai senjorams dovanojo muzikinę popietę „Laiškas nuo pavasario“.
 
Nuostabūs atlikėjų balsai, širdį veriančios fleitos instrumento melodijos suvirpino bendruomenės narių širdis ❤
 
Finalinei koncerto dainai „Mūsų dienos kaip šventė" atlikti, svečiai pakvietė visą Globos namų bendruomenę.
 
Popietę Šiaulių maltiečiai baigė didžiule staigmena Globos namų bendruomenės nariams - geraširdžiai padovanojo didelį glėbį Vaškuotas Amarilis nuostabių Amarilių.
 
Nuoširdžiai dėkojame Šiaulių maltiečiai už gerumo akciją ir nuostabias dovanas ❤ ❤ ❤