Kokybės sertifikatai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Esame konkurso „Mes už saugumą“ nugalėtojai

Rudenį gavus Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato, bendruomenės pareigūnų grupės tyrėjos Ingos Spudienės kvietimą dalyvauti konkurse „Mes už saugumą" nedvejojome ir ėmėme analizuoti pagrindines problemas su kuriomis susiduria senyvo amžiaus, negalią turintys asmenys.
 
Bendruomenės narių sprendimu nutarėme, kad saugus elgesys kelyje bei smurtas prieš senyvo amžiaus, neįgalius asmenis vis aktualesnės problemos šiuolaikinėje visuomenėje.
 
Dalyvaudami konkurse „Mes už saugumą", savo filmukais siekėme atskleisti esmines problemas, kviesdami visus visuomenės narius aktyviai stebėti mus supančią aplinką ir esant poreikiui padėti žmogui, kuriam reikalinga pagalba.
 
Šiais metais dalyvaudami Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnų konkurse iškovojome net dvi prizines vietas – Šiaulių miesto savivaldybės globos namų, Stacionarios globos ir slaugos padalinio komanda tapo konkurso nugalėtojais, o dienos centro Goda komanda užėmė garbingą trečią vietą.
 
Renginys nepraėjo be staigmenų – visi dalyviai mėgavosi aktorės Nomedos Bėčiūtės eilėmis ir puikia edukacine programa Šiaulių istorijos muziejuje.
 
Nuoširdžiai DĖKOJAME konkurso rengėjams Šiaulių Policijos Bendruomenės Pareigūnai už bendrystę, nuostabias dovanas, iššūkius skatinančius visuomenės narių socialinį aktyvumą ir pilietiškumą!!! ❤❤❤
 
Didelį AČIŪ tariame visiems mus aktyviai savo patiktukais palaikiusiems, Jūs motyvuojate mus tobulėti ir siekti didelių tikslų!!!! ❤❤❤

Dalyvaujame kalėdinėje mugėje policijos komisariate

Šiandien dalyvaujame kalėdinėje mugėje pas draugus Šiaulių Policijos Bendruomenės Pareigūnai Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariate.
 
Nuoširdžiai dėkojame visiems gerumo angelams - policijos pareigūnams ir renginio iniciatorei Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnų grupės vyresniajai tyrėjai Akvilei Mišeikienei už galimybę pristatyti senjorų rankomis, su meile kurtus rankdarbius.
 
Nuoširdų ačiū tariame visiems kalėdinės mugės dalyviams už bendrystę ir kūrybinių idėjų dalybas ❤

Prieinamumas atveria galimybes!

Didelė dalis anksčiau statytų ir naujai statomų pastatų yra neprieinami ir nepatogūs naudoti tiek žmonėms su įvairiomis negaliomis, tiek vyresnio amžiaus žmonėms. Nemaža visuomenės dalis negali kokybiškai pasinaudoti viešojo ir privataus sektoriaus siūlomomis paslaugomis vien dėl to, kad žmonės negali patogiai judėti ar net patogiai pasiekti pastatų, kuriuose jos teikiamos.
 
Nukenčia ne tik paslaugų gavėjai, bet ir teikėjai – jie netenka potencialių klientų.
 
Šiaulių miesto savivaldybės globos namų specialistės dalyvavo Neįgaliųjų reikalų departamento renginyje „Prieinamumas atveria galimybes: atverkime aplinką“. Renginio dalyviai buvo susipažinti su universalaus dizaino principais, gavo praktinių patarimų, kaip geriau planuoti ir pritaikyti prieinamą aplinką ir patarimų kaip geriau suprasti negalią turinčių žmonių poreikius.
 
Grupinės diskusijos metu renginio dalyviai pasidalino Šiaulių mieste kylančiais fizinės aplinkos planavimo iššūkiais bei jų sprendimo būdais.
 
Kartu galime sukurti aplinką be kliūčių – visiems visuomenės nariams prieinamus pastatus ir patogią infrastruktūrą!
 
Mums nereikia skirtingų kelių, laiptų ar durų! Reikia patogių visiems! Geresnis matomumas yra aktualus visiems, ne tik akliesiems ir silpnaregiams.
Kyla klausimų sprendžiant fizinės aplinkos problemas, rašyk Neįgaliųjų reikalų departamento konsultacijų centro ekspertams: KC@ndt.lt
 
❤ 1-asis animacinis filmukas „Fizinės aplinkos prieinamumas žmonėms su judėjimo negalia": https://youtu.be/TecFMb3jRsU
❤ 2-asis animacinis filmukas „Fizinės aplinkos prieinamumas regos negalią turintiems žmonėms": https://youtu.be/6Vh2NMeeVJw
❤ 3-čiasis animacinis filmukas „Fizinės aplinkos prieinamumo teikiama nauda visiems visuomenės nariams": https://youtu.be/4bSgXcAUwQc

Mažieji draugai džiugina senelių širdis

Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose gyvenančius senelius aplankė mažieji draugai iš Šiaulių lopšelio - darželio „Trys nykštukai".
 
Šventinėje programoje mažieji, linksmindami gausiai susirinkusius senelius dainavo daineles, pokštavo ir šoko.
Renginio pabaigoje smalsieji bičiuliai ir jų auklėtojos visus Globos namų bendruomenės narius vaišino gardžiais pyragais.
 
Dėkojame Šiaulių l/d "Trys nykštukai" bendruomenei už nuolatinį rūpinimąsi seneliais❤ Labai dėkojame konditeriams - Jūsų gardūs pyragai nepaliko abejingų ❤ ❤ ❤

Šiaulių miesto savivaldybės globos namai skendėjo žibintų švieselių jūroje

Šiaulių miesto savivaldybės globos namų specialistai nuolat organizuoja renginius ir socialines akcijas, telkdami Šiaulių miesto gyventojus bendroms veikloms, ugdant bendruomeniškumą ir skatinant turiningą ir prasmingą laisvalaikį.
 
Jau antrus metus kvietėme Šiaulių miesto mokyklų, gimnazijų mokinius, dienos centrų ir savanorių organizacijų narius burtis į kūrybines dirbtuves kuriant/dekoruojant žibintus, kuriais puošiamas Globos namų kiemas Šviečiančių žibintų šventės metu.
 
Jaunimo ir senyvo amžiaus asmenų kartų mainų veiklos – svarbios ir vertingos, įgyvendinant jas jaunimas gali stebėti ir perimti senyvo amžiaus, neįgalių asmenų patirtis, o senjorai – jaunimą, jaunų žmonių kasdieninius iššūkius.
 
Globos namų renginiuose dalyvaujantys miestiečiai nuolat džiaugiasi ir stebisi Globos namų senjorų veiklumu, mat mūsų senjorai ilgaamžiai, griaunantys visus stereotipus – mūsų išminčiai noriai pasitinka visus atvykusius svečius į Globos namus, su jais aktyviai komunikuoja ir motyvuoja siekti užsibrėžtų tikslų, renginį pristato socialinė darbuotoja Jolanta.
 
Ilgėjant tamsiam paros laikui, visiems trūksta šviesos, tad Šviečiančių žibintų šventės tikslas – žvakių liepsnelių apsuptyje skatinti žmones vertinti kiekvienos dienos aušrą, suteikiant vilties ir prasmės kiekvienai gyvenimo dienai. Degančių žvakių šviesa – jaukumo, bendrystės, tikėjimo, šviesos ir gėrio simbolis.
 
Paskutinį spalio mėnesio penktadienio vakarą Šviečiančių žibintų šventės metu, Globos namų kieme šurmuliavo gausus būrys šiauliečių, mat kiemą šiais metais nušvietė 750 žibintų švieselių!!!
 
Visus šventės svečius pasitiko žavūs persirengėliai, šauniosios raganaitės būrimo salone svečiams žadėjo šviesią ateitį, velniukės kvietė mažuosius draugus pasipuošti tamsoje šviečiančiomis tatuiruotėmis, dekoruodamos jų veidelius žaviais piešiniais. Virtuvės vaiduokliai visus šventės svečius vaišino velniškai saldžia arbata ir išalkusius pilvus šildančia moliūgų sriuba.
 
Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnės Inga ir Akvilė, bei policijos bičiulis šuo Amsis šventės dalyviams priminė šviesos atšvaitų svarbą tamsiu paros metu ir saugų elgesį gatvėje. Šauniosios pareigūnės visus smalsuolius apdovanojo tamsoje šviečiančia policijos atributika ir saldžiomis dovanomis.
 
Kad svečiai nepamestų kelio dėl takelio – kelią savo ryškiomis lemputėmis nušvietė Šiaulių naktų Šviečiančių žmonių eisenos dalyvės Aliona Ežerskienė, Emilija Kosteckaitė, Toma Petkevičiūtė, Audronė Petkevičienė bei Sidabražolės specialistės Gabrielė ir Jolanta. Viešnių šviečiantys kostiumai abejingų nepaliko, visi svečiai noriai fotografavosi su žaviausiomis vakaro šviečiančiomis damomis, šviečiančias viešnias pristato socialinė darbuotoja Žydrūnė.
 
Globos namų bendruomenė nuoširdžiai dėkoja visiems renginio svečiams ir dalyviams už nuostabų laiką drauge ❤
 
Didelį AČIŪ tariame Lietuvos raudonojo kryžiaus Šiaulių skyriaus savanoriams ir Šiaulių Gegužių progimnazijos mokinėms Augustinai ir Roksanai už pagalbą renginio metu ❤
 
❤ Renginį viešina mūsų draugai Etaplius:
https://etaplius.lt/naujiena/sviecianciu-zibintu-vakaras-siauliu-miesto-savivaldybes-globos-namuose?fbclid=IwAR39ZSOeNYjznyZwkVOWLX2Da8ZC9pAe6wQjXWGSVZfUdneZNSLr5IxIp4M

Dėkojame kūrėjams už šviečiančius žibintus

Sniego kristalais pasipuošė mūsų namų kiemas, tad Šviečiančių žibintų vakaras bus dar nuostabesnis!!!!!
 
Mes jau ruošiamės ir VISŲ labai lauksime 18 valandą!!!!
Pažadame daug staigmenų, pokštų ir dovanų!!!
 
Norime padėkoti visiems kūrėjams, kurie šiais metais dekoravo, skaptavo šviečiančius žibintus.
Šais metais Globos namų kieme švies dar didesnis jų skaičius - net 700!!!
Už šviečiančius žibintus nuoširdžiai dėkojame:
 
????Šiaulių globos namų dienos centro Goda jaunimui;
????Šiaulių Rėkyvos progimnazijos mokiniams;
????Šiaulių Medelyno progimnazijos 5/7 klasių mokiniams ir jų mokytojai Vilmai Vaitekūnienei, bei ūkininkui Vytautui Žemaičiui kuris mokiniams padovanojo moliūgus.
????Šiaulių Rasos progimnazijos 2 VDM mokiniams;
????Šiaulių Juventos progimnazijos mokiniams;
????Dubysos Aukštupio mokyklos mokiniams ir jų kuratorei Jūratei Ščeponavičienei;
????Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedros vaikų dienos centro auklėtiniams ir jų vadovei Vilmai Kaušienei;
????Juventos progimnazijos mokiniams ir jų mokytojai Editai Valaitienei.
????Šiaulių maltiečiams;
????Lietuvos Raudonojo Kryžiaus - Šiaulių skyriaus savanoriams;
????Šiaulių „Spindulio" ugdymo centro bendruomenei;
 
Susitikime šiandien 18 valandą Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose (Energetikų 20 A).

Džiaugiamės sulaukę garbingų svečių vizito

Spalio 20 dieną Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose sulaukėme labai malonaus vizito, lankėsi Savivaldybių socialinės globos įstaigų vadovų asociacijos nariai.
 
Norime padėkoti kolegoms už partnerystę ir produktyvią diskusiją apie socialinės globos teikimo aktualijas ir kompetencijų stiprinimą.
 
Džiaugiamės, kad galime dalytis gerąja patirtimi ir kartu siekti, kad Lietuvoje būtų teikiamos aukštos kokybės socialinės paslaugos.

Dalyvaujame diskusijoje „Sveika mityba vyresniame amžiuje"

Šį rytą Globos namuose svečiuojasi Lietuvos Raudonasis Kryžius - Šiaulių skyrius savanoriai, kurie organizuoja diskusiją „Sveika mityba vyresniame amžiuje”, diskusiją veda Šiaulių Centro poliklinikos bei Respublikinės Šiaulių ligoninės slaugytoja Erika.
 
Globos namų bendruomenės nariai, kartu su savanorėmis gilina savo žinias diskutuodami apie vandens naudą žmogaus organizmui, sudarė sveikiausių vaisių ir daržovių sąrašą bei prisiminė sveikos mitybos taisykles.
 
Dėkojame savanoriams už prasmingą laiką drauge ❤

KVIEČIAME Į ŠVIEČIANČIŲ ŽIBINTŲ VAKARĄ!!!

 

Spalio 27 dieną, 18 valandą

Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose

(Energetikų 20 A, Šiauliuose)

organizuojamas

„Šviečiančių žibintų vakaras“

 

Renginio metu persirengėliai Jus pakvies pasivaikščioti po šviečiantį sodą, įsiamžinsime prie moliūgais dekoruotos foto sienelės, o likimą išburs - žavioji raganaitė.

Mažųjų renginio dalyvių veidelius papuoš velniūkštės, o velniai Jus vaišins gardžia moliūgų sriuba!!!

Pasaulinės kostiumų dienos minėjimas

Specialistų komandą sudaro skirtingus vaidmenis atliekantys darbuotojai, kurie dirbdami ir bendradarbiaudami tarpusavyje, dalindamiesi savo žiniomis, įgūdžiais ir patirtimi skatina įstaigą judėti į priekį.
 
Šiandien, minėdami Pasaulinę kostiumų dieną, džiuginame bendruomenę spalvomis, garsiais šūksniais ir naujais vaidmenimis!!!