Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Nuo COVID – 19 pradedami skiepyti socialinių paslaugų gavėjai ir specialistai

Džiaugiamės, kad prasidėjo vakcinacija nuo COVID – 19 viruso Lietuvos globos ir slaugos įstaigose, tarp jų – Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose.
Pirmoji paskiepytoji – senjorė Valerija, kuri teigia labai laukusi vakcinacijos pradžios, moteris tiki, kad tik skiepai gali padėti suvaldyti epidemiologinę situaciją Lietuvoje.
Slaugytoja Renata atskleidė, kad po COVID – 19 skiepo ji jaučiasi puikiai, skiepas neskausmingas. Specialistė tikisi, kad vakcina ir komandinis darbas nugalės virusą, tačiau ir toliau Stacionarios globos ir slaugos padalinyje bus užtikrinamas apsaugos priemonių (apsauginių veido kaukių, pirštinių ir kt.) naudojimas.
Linkime išlikti sveikiems bei saugiems!
 

Trijų karalių dosnumas

Minint Trijų karalių dieną, Šiaulių miesto savivaldybės globos namų bendruomenė sulaukė karališkų, gardžių, „auksu“ dailintų, maldomis palaimintų, stebuklinga miros gyvybe kvepiančių dovanų.

Dovanas mums dovanojo Dainų progimnazijos bendruomenė, kurią kiekvienais metais geriems darbams sutelkia tikybos mokytoja Laisva Jankauskienė.

Dėkojame už dovanas geradariams, linkėdami sveikatos ir daug gražių akimirkų!

Pasitinkame Naujuosius metus

Mielieji, te ateinančių 2021 metų kiekviena diena būna kupina įsimintinų akimirkų, džiaugsmo ir darnos!
Būkite sveiki ir laimingi!!!

Gera daryti gerą

Šiuos metus baigiame gerais darbais, šiandien lankėmės Šiaulių letenėlėje, kur palikome gardžias dovanas beglobiams gyvūnams.
Linkime sveikatos ir gražių darbų gyvūnų globos namų vadovei ir šauniajai savanorių komandai!
Gerumas ir gebėjimas dalintis daro mus geresniais žmonėmis.

Šventinę atmosferą kuria mūsų draugai

Dėkojame Dainų ir Medelyno progimnazijų bendruomenėms už saldžias dovanėles ir šventines dekoracijas.
Tariame ačiū UAB Tegra state, už dovanas prisidėsiančias prie Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose organizuojamų kūrybinių užsiėmimų senjorams.
Kasmetinė Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenės socialinė iniciatyva „Kalėdos visiems“ šiemet nepralenkė ir mūsų namų, dėkojame Prekybos ir verslo skyriaus profesijos mokytojai Kristinai už kalėdaičius ir gardžią arbatą Globos namų bendruomenės nariams.

Ho-ho-ho svečiuose Kalėdų senelis!

Šiandien Šiaulių miesto savivaldybės globos namus aplankė ypatingas svečias – Kalėdų senelis su savo geriausiais draugais!
Visi kartu dainavome, eiles deklamavome ir sulaukėme saldžių davanėlių.
Kalėdų senelis visai Globos namų bendruomenei linki linksmų artėjančių švenčių, sveikatos ir laimingų 2021 metų!!!
 
 

Namuose spindi šypsenos ir Kalėdinė nuotaika

Kiekvienais metais laukdami gražiausių metų švenčių kuriame magišką kalėdinę atmosferą namuose. Šiais metais, puošdami Globos namų erdves, naudojome gamtoje randamas dekoracijas – eglės, pušies šakas, kankorėžius, giles, medžio žievę, samanas, šakas ir kt., kuriuos derindami su spalvotais kalėdiniais žaisliukais, lempelėmis - kūrėme jaukią, šventinę atmosferą.
Socialinė darbuotoja Tatjana, kartu su senjorais, sukūrė dekoracijas – linksmuosius nykštukus, kurie pasitinka kiekvieną svečią atvykusį pas mus į svečius.
Kūrybinėse dirbtuvėse, senjorai dalinosi vaikystės prisiminimais, daugelis teigia, kad Kalėdų laukdavo paslapčia, nes sovietmečiu oficialiai buvo galima švęsti tik Naujuosius metus. Ankstesniais laikais didysis švenčių džiaugsmas buvo eglutės puošimas Kūčių vakarą, eglutės šakas papuošiant žaisliukais, girliandomis ir būtinai bičių vaško žvakutėmis, kurias specialiais laikikliais tvirtindavome prie eglutės!
Skambant kalėdinei muzikai, mėgaudamiesi maloniais pašnekesiais su artimiausiais, laukiame santarvės šventės – Kūčių
 

Kalėdinė dovana leis senjorams keliauti

Dėkojame Med grupei ir Šiaulių Vykinto Rotary klubui už fantastiška kalėdinę dovaną Šiaulių miesto savivaldybės globos namų senjorams – virtualios realybės akinius.

Virtualios realybės akinių pagalba senjorai gali atitrūkti nuo realybės, nukeliauti į bet kurį pasaulio kraštą bei nuveikti ką tik panorėję – šokti parašiutu, plaukioti jachta ar glostyti gyvūnus zoologijos sode.

Efektyviam laiko planavimui Etaplius sėkmės kalendoriai dovanų

Racionalus laiko planavimas yra viena iš veiklos funkcijų, kurią nuolat atlieka kiekvienas žmogus.

Džiaugiamės Etaplius dovanomis - Sėkmės kalendoriais, kurie mums primins, ką smagaus, naudingo ir pozityvaus galime nuveikti planuodami kasdienines veiklas.

Metų Lietuvos technikos pasiekimas „Bacteo Tower“ lempa švarina orą mūsų namuose

Įmonė Artilux -  viena pirmųjų Lietuvoje pasirūpinusi, kad šalia tradicinėmis tapusių būtinų apsaugos priemonių, tokių kaip kaukės, pirštinės ar dezinfekcinis skystis, patalpose būtų įdiegta baktericidinių lempų „Bacteo“ sistema. Lempos švarina orą, šalina bakterijas, grybelį ir įvairius virusus, įskaitant ir COVID-19.

Šių metų „Tech Top 2020“ apdovanojimuose, Metų Lietuvos technikos pasiekimu nominuota „Bacteo Tower“ lempa.

Dėkojame įmonės atstovams už dovaną, kuri prisideda prie efektyvaus darbo užtikrinimo Globos namuose, mes jaučiamės gerokai saugesni, tačiau išliekame budrūs ir toliau rūpindamiesi vieni kitais.